fbpx
Matúš Juráček

Matúš Juráček

Zawodnik MMA Matúš Juráček

Biogram

Matúš Juráček - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Matúš Juráček - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Matúš Juráček?

Organizacja KSW, w swoim nieustającym dążeniu do odkrywania nowych talentów, podjęła kolejny krok, ogłaszając podpisanie kontraktu z utalentowanym zawodnikiem z Czech, Matúšem Juráčkiem. Jego debiut na scenie KSW, jak donoszą źródła, będzie miał miejsce podczas gali KSW 91, która odbędzie się 17 lutego w czeskim Libercu, w prestiżowej Home Credit Arena.

Matúš Juráček – Oktagon MMA

Póki co nie ujawniono, z kim zmierzy się Juráček podczas swojego pierwszego występu w KSW, jednakże jego dotychczasowa kariera w organizacji Oktagon MMA daje nam zarys tego, co możemy się spodziewać. Juráček, mający na swoim koncie imponujące osiągnięcia w MMA, od 2020 roku rywalizował w Oktagon MMA, gdzie zdobył 5 zwycięstw i zanotował jedną porażkę.

Matúš Juráček – styl walki

Jego styl walki, charakteryzujący się determinacją i skutecznością, sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących zawodników w swojej kategorii wagowej. Szczególnie godne uwagi są jego zwycięstwa, z których połowę osiągnął poprzez nokauty lub poddania przeciwników przed czasem.

Matúš Juráček – kibic 

Poza swoimi osiągnięciami sportowymi, Juráček jest także znanym kibicem Slavii Praga, co sprawia, że jego walki są często promowane podczas meczów swojego ulubionego klubu. Jego gorące zaangażowanie w sport i wsparcie dla drużyny piłkarskiej dodatkowo podkreślają jego pasję i oddanie.

Matúš Juráček – KSW

Zakontraktowanie Matúša Juráčka przez KSW jest także sygnałem, że organizacja jest zainteresowana poszerzeniem swojego zasięgu i obecności na arenie międzynarodowej, zwracając uwagę na utalentowanych zawodników spoza Polski. Jeśli jego występy w KSW będą równie imponujące jak dotychczas, możemy spodziewać się, że Juráček szybko znajdzie się w gronie największych gwiazd tej organizacji.

Matúš Juráček - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.12.28

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Matúš Juráček - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:11

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Matúš Juráček - Newsy