fbpx
Matheus Nicolau

Matheus Nicolau

Zawodnik MMA Matheus Nicolau

Biogram

Matheus Nicolau - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Matheus Nicolau - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Matheus Nicolau Pereira?

Matheus Nicolau Pereira, znany jako Matheus Nicolau, urodził się 6 stycznia 1993 roku w Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazylia. To utalentowany brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki. Obecnie rywalizuje w kategorii muszej w organizacji UFC oraz Brave Combat Federation. Jego nieprzewidywalna kariera w MMA oferuje emocje, zaskakujące zwroty akcji i imponujące osiągnięcia.

Matheus Nicolau – Kariera MMA

Matheus Nicolau rozpoczął swoją profesjonalną karierę w MMA w sierpniu 2010 roku, zaledwie mając 17 lat. Jego rekord 10-1-1 w regionalnych promocjach w Brazylii przyciągnął uwagę, co zaowocowało udziałem w prestiżowym turnieju The Ultimate Fighter: Brazil 4.

Matheus Nicolau – The Ultimate Fighter

W marcu 2015 roku Nicolau został wybrany do udziału w The Ultimate Fighter: Brazil 4, gdzie od razu zwrócił na siebie uwagę. Jego debiutancka walka z Mateusem Vasco zakończyła się imponującym zwycięstwem przez duszenie zza pleców. Mimo późniejszej porażki w półfinale, Nicolau zapisał się na stałe w historii The Ultimate Fighter.

Matheus Nicolau – UFC

Nicolau zadebiutował w UFC 7 listopada 2015 roku, pokonując Bruno Rodrigues. Kolejne zwycięstwo nad Johnem Moragą na gali The Ultimate Fighter 23 potwierdziło jego umiejętności i zdolności.

Matheus Nicolau – walki

Po krótkiej przerwie od startów w UFC, Nicolau walczył w innych organizacjach, takich jak Future FC i Brave CF. Jego imponujący powrót do UFC potwierdził się serią zwycięstw nad renomowanymi przeciwnikami.

Matheus Nicolau – Powrót do UFC

Nicolau powrócił do UFC, gdzie kontynuuje zdobywanie kolejnych zwycięstw. Jego ostatnia walka z Brandonem Royvalem zakończyła się niepowodzeniem, jednak rewanż z Manuelem Kape w styczniu 2024 roku daje mu szansę na odzyskanie utraconego blasku.

Matheus Nicolau - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993.01.06

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazylia

Matheus Nicolau - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:19

L:3

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Matheus Nicolau - Newsy