fbpx
Mateusz Winowiecki

Mateusz Winowiecki

Zawodnik MMA Mateusz Winowiecki

Biogram

Mateusz Winowiecki - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mateusz Winowiecki - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz Winowiecki – kim jest?

Mateusz Winowiecki to były uczestnik programu „Goats”, w którym zawodniczka High League – Fagata – wybierała partnera z którym chce pójść na randkę. Na wstępie programu Mateusz przyniósł Agacie róże i zaproponował, że jeśli zrobi z nią 10-20 pompek, to przepuści go dalej. Okazało się, że Mateusz jest trenerem personalnym i przedsiębiorcą.

Mateusz Winowiecki – program Goats

Program „Goats” polegał na tym, że zawodniczka High League, Fagata, wybierała partnera z którym chce pójść na randkę. Mateusz Winowiecki wziął udział w tym programie i zrobił wrażenie na Fagacie, co pozwoliło mu przejść do kolejnego etapu. W programie uczestnicy mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności, ale także walczyć o serce Fagaty.

Mateusz Winowiecki – dalsze losy

Po udziale w programie „Goats” Mateusz Winowiecki kontynuował swoją karierę jako trener personalny i przedsiębiorca. Na swoim profilu na Instagramie publikuje posty dotyczące zdrowego stylu życia, ćwiczeń oraz motywacji.

Mateusz Winowiecki – kariera MMA

Nie wiadomo, czy Mateusz Winowiecki zainteresowany jest karierą MMA. Na jego profilu na Instagramie nie ma informacji na ten temat ani zdjęć związanych z treningami sportów walki. Mateusz skupia się na prowadzeniu własnego biznesu oraz pomaganiu innym w poprawie swojego zdrowia i kondycji fizycznej.

Mateusz Winowiecki - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: winowiecky

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Winowiecki - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Winowiecki - Newsy