fbpx
Mateusz Rębisz

Mateusz Rębisz

Zawodnik MMA Mateusz Rębisz

Biogram

Mateusz Rębisz - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mateusz Rębisz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz Rębisz – kim jest?

Mateusz Rębisz, utalentowany zawodnik, który reprezentuje renomowany klub Uniq Fight Club, szykuje się do kolejnego ważnego wyzwania w swojej karierze. Jego pasja do sportów walki zaprowadziła go na ścieżkę profesjonalnego ringu, gdzie stara się osiągnąć spektakularne sukcesy.

Mateusz Rębisz – ALMMA

Mateusz Rębisz rozpoczął swoją przygodę z walkami w 2018 roku, kiedy to stawił czoła Damianowi Politemu na gali ALMMA 153. Niestety, tam doznał pierwszej porażki, ale nie zniechęciło go to do kontynuowania swojej drogi w świecie sportów walki. Przez te lata zdobył bezcenne doświadczenie, które pomogło mu rozwijać się jako zawodnik.

Mateusz Rębisz – walki

Od 2022 roku Mateusz Rębisz postanowił skoncentrować się na formule K-1. Przez ten czas miał okazję wziąć udział w wielu prestiżowych wydarzeniach, takich jak Octagon No Mercy 10, Silesian MMA 3 czy HFO 11. Swoimi umiejętnościami i determinacją zdobył uznanie fanów i ekspertów sportów walki.

Mateusz Rębisz – FEN

W 2023 roku Mateusz Rębisz podpisał kontrakt z renomowaną federacją FEN, co jest kolejnym krokiem w jego profesjonalnej karierze. Teraz skupia się na przygotowaniach do swojego występu na gali FEN 47, która obiecuje być niezwykle emocjonującym wydarzeniem dla fanów sportów walki.

Mateusz Rębisz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Rębisz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Rębisz - Newsy