fbpx
Mateusz "Mister" Górski

Mateusz ,,Mister” Górski

Zawodnik MMA Mateusz ,,Mister” Górski

Biogram

Mateusz ,,Mister” Górski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mateusz ,,Mister” Górski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz „Mister” Górski – kim jest?

Mateusz „Mister” Górski to jedna z postaci, które wzięły udział w programie Goats. Jest on mężczyzną, który od wielu lat trenuje sporty walki oraz ma dużo tatuaży. Już na początku programu zwrócił uwagę Fagaty, a jego determinacja i silny charakter sprawiły, że zyskał sympatię widzów. Mateusz Górski stacjonuje w Warszawie. Mateusza mogliśmy zobaczyć na dużym ekranie, ponieważ często pojawia się na stacji TVN oraz wystąpił w Love Island.

Mateusz „Mister” Górski – program Goats

Mateusz „Mister” Górski wziął udział w programie Goats, w którym zawodniczka High League, czyli Fagata, wybierała partnera z którym chciała pójść na randkę. Od samego początku programu zwrócił uwagę Fagaty swoją posturą i pewnym siebie zachowaniem. W programie pokazywał swoją siłę i determinację, a także talent aktorski, którym potrafił zachwycić widzów.

Mateusz „Mister” Górski – dalsze losy

Po programie Goats Mateusz „Mister” Górski kontynuował swoją karierę sportową i aktorską. Na swoim Instagramie regularnie dzieli się swoimi treningami i przygotowaniami do kolejnych zawodów sportowych. Pokazuje również swoją pracę jako aktor, gdzie gra w różnych produkcjach filmowych i teatralnych.

Mateusz „Mister” Górski – kariera MMA

Mateusz „Mister” Górski to utalentowany zawodnik sportów walki, który trenuje w klubie Ankos MMA. Jest wśród najbardziej utytułowanych zawodników, którzy reprezentują ten klub. W swojej karierze stoczył wiele walk i zdobył wiele zwycięstw, co pozwoliło mu na zdobycie wielu nagród i wyróżnień. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w Polsce i poza nią.

Mateusz ,,Mister” Górski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: mister_matii

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz ,,Mister” Górski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz ,,Mister” Górski - Newsy