fbpx
Mateusz Janur

Mateusz Janur

Zawodnik MMA Mateusz Janur

Biogram

Mateusz Janur - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mateusz Janur - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz Janur – kariera MMA

Kariera sportowa Mateusza Janura w sztukach walki rozpoczęła się w 2017 roku. Wówczas zawodnik zdecydował się na debiut w MMA i zaczął rozwijać swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Mimo, że w debiutanckiej walce nie pokazał pełni swojego talentu, swoją drugą walkę zakończył przez nokaut.

Mateusz Janur – KSW

Największe sukcesy w karierze Mateusza Janura związane są z występami w największej polskiej organizacji MMA – KSW. Zawodnik zadebiutował w KSW w 2023 roku, a jego pierwszym przeciwnikiem był Andi Vrtačić. Janur przegrał walkę w drugiej rundzie pojedynku.

Mateusz Janur – osiągnięcia

Mateusz Janur ma na swoim koncie wiele zwycięstw w MMA, w tym wiele przez nokaut. W sumie stoczył 12 walk, z których 6 wygrał. Janur może pochwalić się tytułem wicemistrza Polski w kick boxingu oraz jest złotym medalistą na Pucharze Polski GI.

Mateusz Janur – waga i wzrost

Mateusz Janur to zawodnik o wadze około 70 kg. Jego wzrost to 180 cm. Zawodnik trenuje w Lublinie, gdzie przygotowuje się do kolejnych pojedynków. Jest to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Polsce, który ma jeszcze wiele do zaoferowania fanom tej dyscypliny.

Mateusz Janur - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Lubin

Mateusz Janur - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Janur - Newsy