fbpx
Mario Bautista

Mario Bautista

Zawodnik MMA Mario Bautista

Biogram

Mario Bautista - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mario Bautista - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Mario Bautista?

Mario Bautista, urodzony 1 lipca 1993 roku, to obiecujący amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki, który zdobył uznanie w UFC. Jego ekscytujące pojedynki i dynamiczny styl walki przyciągają uwagę fanów sportu.

Mario Bautista – początki kariery

Urodzony w Winnemucca, stanie Nevada, Bautista zaczynał od zapasów w wieku 14 lat. Po latach trenowania zapasów, przeniósł się do jiu-jitsu i podjął karierę w mieszanych sztukach walki. Jego talent zwrócił uwagę, gdy dołączył do renomowanego MMA Lab w Arizonie, gdzie szlifował swoje umiejętności pod okiem doświadczonego trenera Johna Croucha.

Mario Bautista – kariera MMA

Przed podpisaniem kontraktu z UFC, Bautista zbudował swoje doświadczenie, walcząc w różnych organizacjach, takich jak Tachi Palace Fights i Combate Americas. Zanim wstąpił do największej organizacji MMA na świecie, zdołał zgromadzić imponujący rekord 6-0.

Mario Bautista – UFC

Jego debiut w UFC miał miejsce 19 stycznia 2019 roku, zastępując kontuzjowanego Johna Linekera w walce przeciwko Cory’emu Sandhagenowi. Mimo porażki przez poddanie w pierwszej rundzie, Bautista pokazał swoje umiejętności i zdolność do radzenia sobie z wyjątkowo trudnymi rywalami.

Mario Bautista – sukcesy i nagrody

Bautista szybko zaczął odnosić sukcesy, zwłaszcza zdobywając Performance of the Night za zwycięstwo nad Milesem Johnsem w lutym 2020 roku. Jego dynamiczny styl i zdolność do kończenia walki przyciągnęły uwagę kibiców i ekspertów.

Mario Bautista – walki

Mario Bautista uczestniczył w wielu pasjonujących pojedynkach, takich jak starcie z Jin Soo Sonem, które zakończył wygraną jednogłośną decyzją. Jego pojedynki z Trevinem Jonesem, Brianem Kelleherem i Benito Lopezem przyniosły mu kolejne sukcesy, a walka z Lopezem została uznana za Performance of the Night. Mimo niektórych wyzwań, takich jak pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 czy zmiany w planowanym składzie przeciwników, Bautista pozostaje zdeterminowany, a jego zwycięstwa potwierdzają rosnące umiejętności.

Mario Bautista – UFC Fight Night 234

Walka Bautisty z Rickym Simónem 13 stycznia 2024 roku na gali UFC Fight Night 234 zapowiada się jako jedno z najbardziej oczekiwanych starć. Fani mają nadzieję na kolejny widowiskowy występ obiecującego zawodnika.

Mario Bautista

Mario Bautista to nie tylko dynamiczny zawodnik wagi koguciej, ale również nieustannie rozwijający się sportowiec, gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jego pasja, zaangażowanie w trening i widowiskowe występy sprawiają, że jest jednym z ciekawszych talentów w światowej scenie mieszanych sztuk walki.

Mario Bautista - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993.07.01

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Mario Bautista - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:14

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mario Bautista - Newsy