fbpx
Maria Silva

Maria Silva

Zawodnik MMA Maria Silva

Biogram

Maria Silva - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Maria Silva - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Maria Silva?

Maria Silva, reprezentująca Dragon Kombat, to jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w świecie mieszanych sztuk walki (MMA). Zyskała rozgłos zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej dzięki swojej nieprzeciętnej sile i zdolnościom.

Maria Silva – Zawodniczka z Brazylii

Maria Silva to prawdziwa siłaczka. Jej umiejętności w walce sprawiły, że stała się faworytką w wielu pojedynkach. Choć jej kariera MMA rozpoczęła się od porażki w „Dana White’s Contender Series”, gdzie przegrała na punkty z Victorią Dudakovą, to szybko udowodniła, że jest zawodniczką, z którą trzeba się liczyć.

Maria Silva – Wygrane walki

Przed porażką w „Dana White’s Contender Series” Silva mogła poszczycić się serią ośmiu zwycięstw z rzędu. To osiągnięcie, którego nie można lekceważyć. Silva wygrywała z rywalkami na różne sposoby. Trzy z tych zwycięstw zakończyła przez nokaut lub techniczny nokaut, a także trzykrotnie zmuszała rywalki do poddania się. Brazylijka odniosła cztery zwycięstwa już w pierwszej rundzie. To dowodzi jej wszechstronności i nieprzewidywalności w walce.

Maria Silva – Powiązania z Polską

Maria Silva miała okazję zawalczyć z polską zawodniczką Eweliną Woźniak na gali Ares FC4 w marcu 2022 roku. W pojedynku tym Silva pokonała Woźniak przez poddanie, zadając jej pierwszą porażkę w karierze. To tylko potwierdziło jej potencjał jako zawodniczki MMA.

Maria Silva – Ewelin Woźniak

Jednym z najważniejszych momentów w karierze Silvy był pojedynek z Eweliną Woźniak. Woźniak była niepokonana w swojej karierze, ale Silva udowodniła, że nie ma sobie równych, pokonując ją przez poddanie. To starcie na zawsze pozostanie w pamięci fanów MMA.

Maria Silva – Porażka

Maria Silva stoczyła dziewięć pojedynków w swojej karierze, z czego aż osiem wygrała. Sześć z tych zwycięstw odniosła przed czasem, a trzykrotnie zakończyła pojedynki nokautem lub technicznym nokautem. Jednak w sierpniu zeszłego roku Silva doświadczyła swojej pierwszej porażki. To jednak nie złamało jej determinacji. Wciąż jest jedną z najważniejszych postaci w świecie MMA, gotową na kolejne wyzwania.

Maria Silva

Maria Silva to nie tylko obiecująca zawodniczka MMA, ale również prawdziwa inspiracja dla innych sportowców. Jej nieustępliwość i umiejętności w walce zyskały uznanie na całym świecie. Nie możemy doczekać się jej kolejnych pojedynków i osiągnięć w przyszłości.

Maria Silva - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Viúva Negra

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.12.19

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Brazylia

Maria Silva - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maria Silva - Newsy