fbpx
Marek "Maro" Wilczak

Marek "Maro" Wilczak

Zawodnik MMA Marek "Maro" Wilczak

Biogram

Marek "Maro" Wilczak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marek "Maro" Wilczak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marek „Maro” Wilczak?

Marek „Maro” Wilczak, znany z debiutu na gali Fame MMA 1, to postać, która łączy w sobie pasje sportowe, muzyczne i edukacyjne. Jego historia to nie tylko moment w ringu, ale również bogata działalność poza areną walk.

Marek „Maro” Wilczak – Fame MMA

Marek „Maro” Wilczak zadebiutował na gali Fame MMA 1, stając do walki z Łukaszem Lupą. Mimo że pojedynek zakończył się porażką w pierwszej rundzie przez KO, Wilczak zyskał szacunek za odwagę i determinację, jakie pokazał w ringu.

Marek Wilczak – zainteresowania

Na profilu Wilczaka na Instagramie możemy zajrzeć nie tylko do świata sportu, ale także do innych obszarów jego życia. Wilczak jest aktywnym graczem na pianinie, co dodaje mu artystycznego wymiaru. Jego zdolności muzyczne uzupełniają obrazy z treningów, gdzie aktywnie przygotowuje się do kolejnych wyzwań.

Marek Wilczak – maratończyk

Marek Wilczak to nie tylko zawodnik MMA, ale także maratończyk. Jego profil na Instagramie pełen jest zdjęć z tras biegowych oraz medali, które zdobył podczas różnych biegów. Pasja do biegania to element, który wpisuje się w jego aktywny tryb życia.

Marek Wilczak – wykładowca

Oprócz sportowych pasji Marek „Maro” Wilczak jest wykładowcą na Uczelni EWS w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego. Jego zaangażowanie w edukację i przekazywanie wiedzy z zakresu sportu sprawiają, że Wilczak staje się nie tylko postacią sportową, ale także inspirującym nauczycielem.

Marek „Maro” Wilczak

Marek „Maro” Wilczak to zawodnik, który wychodzi poza ramy sportu. Jego historia pokazuje, że pasje można łączyć, a sukcesy w jednej dziedzinie mogą być inspiracją do podjęcia nowych wyzwań. Zawodnik, maratończyk, pianista i wykładowca — ta wielowymiarowa postać stanowi barwny element polskiego świata sportu i edukacji.

Marek "Maro" Wilczak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Maro

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marek "Maro" Wilczak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marek "Maro" Wilczak - Newsy