fbpx
Marcin Szwed

Marcin Szwed

Zawodnik MMA Marcin Szwed

Biogram

Marcin Szwed - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Szwed - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcin Szwed?

W świecie MMA pojawiają się czasem zawodnicy, którzy, choć niewielu o nich słyszało, stają do wyjątkowych wyzwań, przyciągając uwagę fanów i ekspertów. Jednym z takich tajemniczych wojowników jest Marcin Szwed, który stanie przed niezwykłą próbą na gali Clout MMA 2.

Marcin Szwed – Bohater

Marcin Szwed, choć nie posiada znaczącej obecności w internecie, szykuje się do jednego z najbardziej niezwykłych wyzwań w historii polskiego MMA. Jego nieznajomość przez szerszą publiczność dodaje tej walce niezwykłego smaku. Dla niego jest to nie tylko okazja, aby sprawdzić się w walce z Boro, ale także szansa, aby nagle stać się rozpoznawalnym.

Marcin Szwed – Historia

Marcin Szwed urodził się w Siemiatyczach, ale obecnie mieszka w Warszawie. To tutaj przygotowuje się do swojego starcia z Rafałem Borkowskim. Mimo że nie jest zawodowym zawodnikiem MMA, podejmuje się wyjątkowego wyzwania, które przyciąga uwagę.

Marcin Szwed – YouTube

Warto również wspomnieć, że Marcin Szwed prowadzi kanał na platformie YouTube o nazwie „Szwedos94”. Chociaż nie jest on zbyt liczny pod względem subskrybentów, to jego treści zgromadziły już znaczną liczbę wyświetleń. Ponadto, współpracuje z monomedia.pl, co może sugerować, że ma doświadczenie w produkcji multimedialnej.

Marcin Szwed – Podróżowanie

Przeglądając zdjęcia Szweda na platformach społecznościowych, można zauważyć, że ma on pasję do podróżowania. To może być cecha, która pomoże mu w przetrwaniu wyjątkowej walki z dziesięcioma przeciwnikami na gali Clout MMA 2.

Marcin Szwed

Marcin Szwed wkrótce stanie przed jednym z największych wyzwań w swoim życiu. Choć na razie nie jest rozpoznawalnym zawodnikiem MMA, jego postawa na gali Clout MMA 2 może odmienić jego los i uczynić go bardziej znaną postacią w świecie mieszanych sztuk walki. Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, jak poradzi sobie w tej niezwykłej walce.

Marcin Szwed - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Szwed

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Siemiatycze

Marcin Szwed - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Szwed - Newsy