fbpx
Marcin Siwy

Marcin Siwy

Zawodnik MMA Marcin Siwy

Biogram

Marcin Siwy - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Siwy - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcin Siwy?

Marcin Siwy, pochodzący z Częstochowy, to niekwestionowany talent w świecie boksu. Jego determinacja, umiejętności ringowe i seria zwycięstw sprawiają, że zyskuje coraz większe uznanie w polskim środowisku bokserskim.

Marcin Siwy – walki

Po zaciętej walce z byłym mistrzem Polski, Siwym nie minęło wiele czasu, zanim ponownie stanął w ringu. Zmierzył się z olbrzymem Białorusinem, Antonem Semenchenko, ważącym imponujące 135 kg. Mimo przewagi w masie przeciwnika, Siwy pokazał klasę, nokautując go już w pierwszej rundzie. To zwycięstwo nie tylko podniosło jego prestiż, ale także udowodniło, że potrafi radzić sobie z rywalami o różnych gabarytach.

Marcin Siwy – kariera

Siwy nie unika trudnych wyzwań. Po pokonaniu Semenchenko, został oficjalnym sparingpartnerem Artura Szpilki przed jego starciem z Brianem Minto. To stanowiło kolejny etap w karierze Siwego, dowodzący uznania dla jego umiejętności i przygotowania.

Marcin Siwy – Wojak Boxing Night

Kolejne zwycięstwo Siwego miało miejsce na gali Wojak Boxing Night w Bydgoszczy, gdzie zmierzył się z doświadczonym Białorusinem, Artsemem Hurbo. Walkę zakończył już w drugiej rundzie, udowadniając swoją wyższość.

Marcin Siwy – zwycięstwa

Podczas gali Polsat Boxing Promotions 6, Marcin Siwy zdobył swoje 25. zwycięstwo w karierze, pokonując Rydella Bookera jednogłośnie przez decyzję sędziów. To kolejny kamień milowy w jego karierze, dowodzący, że jest jednym z czołowych pięściarzy w Polsce.

Marcin Siwy – rekord

Nawet z tak imponującym rekordem, Siwy nie unika trudnych pojedynków. Jego walka z Kamilem Sokołowskim zakończyła się remisem, ale dostarczyła kibicom mnóstwo emocji. Sokołowski uchodzi za jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce, co sprawia, że remis z nim nie jest wynikiem, który można lekceważyć.

Marcin Siwy – Clout MMA

Wypowiadając się po jednej z walk, Siwy podkreślił, że cały czas zbiera doświadczenie i idzie dalej. Jego postawa na ringu, zdecydowanie i skuteczność, sprawiają, że fani boksu z niecierpliwością oczekują kolejnych wystąpień, które będą miały miejsce na Clout MMA.

Marcin Siwy - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: boks

Pseudonim: Siwy

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.02.09

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Częstochowa

Marcin Siwy - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:26

L:0

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Siwy - Newsy