fbpx
Marcin Łazarz

Marcin Łazarz

Zawodnik MMA Marcin Łazarz

Biogram

Marcin Łazarz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Łazarz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcin Łazarz?

Marcin Łazarz, polski zawodnik mieszanych sztuk walki, to postać niezwykle utalentowana i zdeterminowana, która swoją karierę wciąż rozwija i zdobywa uznanie w świecie sportu i walki.

Marcin Łazarz – Kariera MMA

Urodzony 29 stycznia 1983 roku w Białogardzie, Marcin Łazarz jest znany przede wszystkim jako zawodnik MMA wagi półciężkiej. Jego droga do sukcesu w świecie walki zaczęła się od pierwszych kroków w zawodowym MMA w 2010 roku. Pierwsze zwycięstwa nad rywalami, takie jak Scott Patterson czy inni, szybko zaznaczyły, że Marcin to zawodnik pełen potencjału.

Marcin Łazarz – Wyzwania

Nie brakowało jednak również wyzwań i trudniejszych momentów w jego karierze. Porażka z Maxem Nunesem w 2013 roku była chwilą, która zdawała się go spowolnić, jednak Łazarz nie poddał się. Wrócił do walki, pokonując doświadczonego Ricco Rodrigueza i zdobywając uznanie na arenie międzynarodowej.

Marcin Łazarz – BAMMA

Szczególnie ważnym okresem w karierze Łazarza była współpraca z brytyjską organizacją BAMMA. Zdobył mistrzostwo wagi półciężkiej w 2015 roku, potwierdzając swoją doskonałą formę i umiejętności. Choć nie zawsze każda walka kończyła się zwycięstwem, Łazarz udowadniał swoją wyjątkową siłę i hart ducha.

Marcin Łazarz – KSW

Nie ograniczał się tylko do jednej organizacji – stawiał czoła rywalom w różnych federacjach, takich jak KSW, Magnum FC, Oktagon MMA czy Babilon MMA. Jego determinacja i nieustanne doskonalenie umiejętności pozwalają mu stale się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Marcin Łazarz – Umiejętności

Marcin Łazarz jest przykładem sportowca, który nieustannie dąży do doskonałości, niezależnie od wyzwań, które napotyka na swojej drodze. Jego pasja do MMA i nieustępliwa postawa inspirują zarówno młodych adeptów sportu, jak i fanów mieszanych sztuk walki na całym świecie.

Marcin Łazarz – FEN

Obecnie związany z FEN, Marcin Łazarz wciąż kontynuuje swoją walkę o sukcesy, stawiając czoła kolejnym rywalom. Jego kariera to historia z determinacją i ciężką pracą można osiągnąć najwyższe cele, niezależnie od trudności napotkanych po drodze.

Marcin Łazarz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Bane

Data urodzenia (ile ma lat?): 1983.01.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marcin Łazarz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:15

L:10

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Łazarz - Newsy