fbpx
Marcin Kujawa

Marcin Kujawa

Zawodnik MMA Marcin Kujawa

Biogram

Marcin Kujawa - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Kujawa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcin Kujawa?

Marcin Kujawa to utalentowany zawodnik, który urodził się 14 stycznia 1995 roku w Wałczu. Choć urodził się tam, gdzie zwykło się mówić, że „boks biją od dzieciństwa”, to swoją pasję do sportów walki rozwijał w Szczecinie, gdzie mieszka od wielu lat. To w tym mieście, pod okiem doświadczonego trenera Wojtka Stawickiego, doskonali swoje umiejętności w klubie High Kick Gym Szczecin.

Marcin Kujawa – Rekord

Marcin Kujawa to sportowiec pełen ambicji i determinacji. Mimo młodego wieku, postanowił już na stałe wpisać się w historię sportów walki. Jego zawodowy rekord wynosi obecnie 0-1, co świadczy o tym, że jest gotów stawić czoła rywalom na ringu i zdobyć cenne doświadczenie.

Marcin Kujawa – Sukcesy

Choć Marcin Kujawa może być stosunkowo nową twarzą w świecie zawodowego sportu, to jego osiągnięcia już teraz przyciągają uwagę. W 2022 roku zdobył tytuł Amatorskiego Mistrza Polski w formule LOW KICK, co jest dowodem na jego zaawansowane umiejętności techniczne i kondycję.

Marcin Kujawa – Osiągnięcia

W roku 2022  stanął na podium Mistrzostw Polski w formule K1, zdobywając brązowy medal. To dowód na wszechstronność jego umiejętności i zdolność dostosowania się do różnych stylów walki.

Marcin Kujawa – Historia

Marcin Kujawa to młody sportowiec, który nie boi się wyzwań. Jego ambicja, determinacja i pasja do sportów walki są obiecującymi znakami na przyszłość. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia, możemy być pewni, że jeszcze o nim usłyszymy.

Marcin Kujawa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: TFK1

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Kwaśny

Data urodzenia (ile ma lat?): 14 stycznia 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wałcz

Marcin Kujawa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Kujawa - Newsy