fbpx
Marcelina Kondraciuk

Marcelina Kondraciuk

Zawodnik MMA Marcelina Kondraciuk

Biogram

Marcelina Kondraciuk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcelina Kondraciuk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcelina Kondraciuk?

Marcelina Kondraciuk to młoda kobieta, której imię zapisało się na kartach popularnego programu „Goats”, emitowanego na platformie YouTube. W tym emocjonującym show uczestniczki rywalizowały o serce uroczego Roberta Pasuta, co przyciągnęło uwagę licznej publiczności. Marcelina, z korzeniami w Warszawie, weszła do tego konkursu z determinacją i uśmiechem.

Marcelina Kondraciuk – pochodzenie

Mieszkanie w sercu Polski, w stolicy Warszawie, nadaje historii Marceliny niepowtarzalny smak. To dynamiczne miasto z pewnością wpływa na jej styl życia i osobowość. Choć marzenia o miłości wywołują emocje na antenie, to życie w tętniącym życiem mieście dodaje do tego jeszcze jedną warstwę historii tej młodej kobiety.

Marcelina Kondraciuk – Goats

Marcelina postanowiła podjąć wyzwanie i stanęła przed kamerami, by wziąć udział w „Goats”. Choć nie każda uczestniczka mogła zdobyć serce Roberta Pasuta, to dla Marceliny to doświadczenie stanowiło nie tylko próbę w walce o miłość, ale również platformę do zaprezentowania swojej osobowości publiczności. Jako uczestniczka programu, Marcelina pokazała, że jest gotowa na rywalizację, ale także potrafi zachować urok i elegancję w trakcie emocjonujących chwil.

Marcelina Kondraciuk – kariera MMA

Choć telewizyjne spojrzenie na jej życie jest emocjonujące, to na pewno to tylko wierzchołek góry lodowej. Bardzo prawdopodobne, że jej występ w programie Goats, otworzy drzwi do kariery we Freak Fightach.

Marcelina Kondraciuk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: kondraciukmarcelina

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Marcelina Kondraciuk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcelina Kondraciuk - Newsy