fbpx
Małolat K2

Małolat K2

Zawodnik MMA Małolat K2

Biogram

Małolat K2 - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Małolat K2 - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Małolat K2?

Historia Grzegorza Ewiaka, znanego w kręgach muzycznych jako Małolat K2, to opowieść o zawirowaniach życiowych, skandalach i długiej karierze, która przewija się przez świat polskiego hip-hopu. Ostatnie lata życia rapera wypełniły się jednak także dramatycznymi wydarzeniami poza sceną muzyczną.

Małolat K2 – Więzienie

Raper wzbudzał kontrowersje nie tylko swoją muzyką, ale także swoim życiem prywatnym. W 2021 roku media obiegła wieść o jego skazaniu w Wielkiej Brytanii za włamanie do domu byłej partnerki. W wyniku tego przestępstwa, Małolat K2 spędził 1,5 roku za kratkami. To jednak nie koniec historii.

Małolat K2 – Powrót do Polski

Po swoim wyjściu na wolność, artysta powrócił do Polski, co z pewnością zaskoczyło wielu fanów. Nie był to jednak pierwszy raz, kiedy Małolat K2 stawał przed sądem. Już wcześniej, w Londynie, został skazany za atak nożem na inną osobę, co przysporzyło mu 16 lat pobytu w Wielkiej Brytanii.

Małolat K2 – Muzyka

Małolat K2 od zawsze fascynował fanów swoją muzyką, w której odzwierciedlał własne doświadczenia i emocje. Nie inaczej jest w przypadku ostatnich zawirowań jego życia. Wydarzenia te znalazły odbicie w jego twórczości, a teksty niosące ślad osobistych konfliktów stają się częścią historii samego artysty.

Małolat K2 - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Małolat K2

Data urodzenia (ile ma lat?): 29 listopada 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Małolat K2 - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Małolat K2 - Newsy