fbpx
Maksim Grabovich

Maksim Grabovich

Zawodnik MMA Maksim Grabovich

Biogram

Maksim Grabovich - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Maksim Grabovich - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Maksim Grabovich – kim jest?

Maksim Grabovich, doświadczony zawodnik MMA, wzbudza coraz większe zainteresowanie w świecie sportów walki. Po stoczeniu imponujących 12 walk dla renomowanej organizacji M-1 Global, Grabovich postanowił podpisać kontrakt z prestiżową federacją FEN, otwierając nowy rozdział w swojej karierze.

Maksim Grabovich – M-1 Global

Maksim Grabovich szybko zyskał uznanie w środowisku MMA dzięki swoim imponującym występom w organizacji M-1 Global. Już we wczesnej fazie swojej kariery zawodowej stanął naprzeciwko Aliaskhaba Khizrieva na gali M-1 Mix Fighter. Pomimo trudnego początku, Grabovich nie cofnął się przed wyzwaniami i kontynuował swoją drogę w ringu. Kolejnym znaczącym pojedynkiem była walka z Shamilem Musaevem, znanym jako „Cichy Zabójca” z KSW.

Maksim Grabovich – walki

Podczas swojej kariery w M-1 Global Maksim Grabovich walczył w sumie w dwunastu pojedynkach, z czego cztery ostatnie zakończył zwycięstwami, pokonując takich zawodników jak Timerlan Sharipov, Juho Valamaa, Tiago Varejao i Jonas Bueno. Wrażające wyniki te pozostawiły ślad w świecie MMA i przyciągnęły uwagę federacji FEN.

Maksim Grabovich – FEN

Maksim Grabovich posiada wszechstronny styl walki i potrafi występować zarówno w kategorii lekkiej, jak i półśredniej. Jego debiut w organizacji FEN jest planowany na pierwszą połowę 2023 roku, co oznacza, że możemy się spodziewać jego udziału na jednej z gal Ostródzie, gdzie będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed wiernymi fanami sportów walki.

Maksim Grabovich – kariera MMA

Maksim Grabovich rozpoczął swoją profesjonalną karierę w 2013 roku i od tamtej pory zdobył wiele cennego doświadczenia. Jego rekord 12 walk dla M-1 Global świadczy o jego zaangażowaniu i ciągłym rozwoju. W walce o mistrzowski pas kategorii półśredniej tej organizacji, niestety przegrał z Alexeyem Kunchenko.

Maksim Grabovich - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Maksim Grabovich - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:11

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Maksim Grabovich - Newsy