fbpx
Madzia z TikToka

Madzia z TikToka

Zawodnik MMA Madzia z TikToka

Biogram

Madzia z TikToka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Madzia z TikToka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Madzia z TikToka?

Madzia, znana z TikToka, wzięła udział w programie Goats, który jest emitowany na platformie YouTube. W trakcie jednego z odcinków, chłopacy z Goats mieli za zadanie rozpoznać prawdziwą TikTokerkę. Dziewczyna była jedną z uczestniczek, jednak nie została wskazana przez Goatsów i odpadła z programu we wczesnym etapie eliminacji.

Madzia z TikToka – Goats

Madzia opisała swoje nagrania na TikToku jako tworzenie treści do viralowych dźwięków z dodaniem zabawnych wstawek. W trakcie programu wspomniała również, że zdobyła popularność dzięki dramie z jej byłym chłopakiem, który jest sławnym raperem. Te informacje wzbudziły zainteresowanie chłopców z Goats i widzów programu.

Madzia z TikToka – TikTok

Mimo że Madzia aktywnie nagrywa na TikToku, odkryto, że ma zaledwie 20 tysięcy obserwujących. W porównaniu do innych popularnych twórców na tej platformie, jej liczba obserwujących może wydawać się niewielka. Jednak udział w programie Goats mógł przyciągnąć większą uwagę i przyspieszyć rozwój jej kariery na TikToku.

Madzia – kariera w MMA

Choć Madzia nie ma doświadczenia w walce MMA, jej udział w programie Goats mógł otworzyć jej drzwi do freak fightowej kariery. Chociaż nie osiągnęła sukcesu w programie, eksponowanie się i zdobywanie popularności na platformie społecznościowej może przyciągnąć zainteresowanie związane z walkami w freak fightowej dziedzinie. Przyszłość pokaże, czy Madzia zdecyduje się rozwijać swoją karierę w tym kierunku.

Madzia z TikToka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: bbymadzia

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Madzia z TikToka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Madzia z TikToka - Newsy