fbpx
Madi Cool

Madi Cool

Zawodnik MMA Madi Cool

Biogram

Madi Cool - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Madi Cool - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Madi Cool – kim jest?

Madi Cool to niezwykła osobowość, która swoją działalnością wzbudza zainteresowanie i rozśmiesza ludzi na całym świecie. Znana przede wszystkim z zabawnych TikToków, w których przedstawia różnice między językami obcymi w sposób humorystyczny i przystępny. Jej celem jest przybliżenie ludziom języka czeskiego oraz zapewnienie rozrywki poprzez różne formy swojego kontentu.

Madi Cool – Goats

Madi Cool nie ogranicza się jedynie do działalności w mediach społecznościowych. Miała również okazję wziąć udział w programie rozrywkowym „Goats”, gdzie rywalizowała o randkę z popularnym muzykiem Amadeuszem Ferrarim. Choć oboje świetnie się dogadywali i spędzili miły czas razem, niestety Madi nie przeszła do kolejnego etapu eliminacji. Niezależnie od wyniku, jej obecność w programie przyciągnęła uwagę widzów i pokazała jej wszechstronność jako artystki.

Madi Cool – pływanie

Pływanie to również ważna część życia Madi Cool. Zawodowo jest pływaczką i ma na swoim koncie wiele osiągnięć w tej dziedzinie. Jej determinacja, wytrzymałość i pasja do sportu sprawiają, że nie boi się wyzwań i zawsze dąży do osiągania swoich celów.

Madi Cool – dystans do siebie

Jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów związanych z Madi Cool było jej mocne wejście do programu „Goats”. Już na samym początku, w trakcie wejścia na scenę, niefortunnie wywróciła się na schodach, co wywołało lawinę śmiechu i zaskoczenie zarówno u widzów, jak i samej Madi. Jednak z humorem i dystansem do siebie potrafiła obrócić ten incydent w swój atut, co zaskarbiło jej sympatię publiczności.

Madi Cool – ciekawa osobowość

Madi Cool to artystka pełna energii, kreatywności i poczucia humoru. Jej pasja do języków obcych, talent aktorski oraz sportowe osiągnięcia sprawiają, że jest postacią niezwykle inspirującą. Niezależnie od przeciwności losu, potrafi się pośmiać z własnych pomyłek i wykorzystać je jako materiał do tworzenia swojego niepowtarzalnego kontentu.

Madi Cool - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: itsmadi_ql

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław

Madi Cool - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Madi Cool - Newsy