fbpx
Madars Fleminas

Madars Fleminas

Zawodnik MMA Madars Fleminas

Biogram

Madars Fleminas - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Madars Fleminas - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Madars Fleminas?

Madars Fleminas, znany jako „Łotewski Express,” wkracza do świata KSW z imponującym rekordem i świeżym zwycięstwem nad Daniel Skibińskim, co zwróciło uwagę polskich fanów MMA. Jego kariera w Cage Warriors, gdzie stoczył 11 pojedynków, uczyniła go jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników wagi półśredniej w Europie.

Madars Fleminas – Cage Warriors

35-letni Fleminas zdobył popularność dzięki swojemu ekscytującemu stylowi walki. Jego ostatnia potyczka z Daniel Skibińskim, zakończona nokautem w drugiej rundzie, potwierdziła jego dominację w kategorii półśredniej. Zdobycie szóstego zwycięstwa przed czasem tylko podkreśla jego umiejętności i skuteczność w klatce.

Madars Fleminas – KSW

Madars Fleminas, po dwóch kolejnych zwycięstwach, przygotowuje się do debiutu w KSW. Jego determinacja, by udowodnić, że jest jednym z najlepszych wagi półśredniej w Europie, jest wyraźna. Związał się kontraktem z KSW, a polscy fani mogą spodziewać się emocjonujących pojedynków, gdy „Łotewski Express” wkroczy do okrągłej klatki.

Madars Fleminas – rekord

Fleminas, mający na swoim koncie 12 zwycięstw w 16 walkach, prezentuje imponujące umiejętności stojące. Jego rekord bez porażki przez nokaut podkreśla jego siłę i precyzję. Zawodnik o imponujących warunkach fizycznych, mierzący 188 cm, z pewnością będzie imponującym widokiem w kategorii półśredniej.

Madars Fleminas – walki

Madars Fleminas entuzjastycznie wchodzi do polskiego świata MMA, pełen zapału i gotów udowodnić swoją wartość. Wierzy, że jego ekscytujący styl walki przypadnie do gustu polskim fanom, a jego umiejętności zostaną docenione. Jego debiut w KSW, który zaplanowano na grudzień, już teraz budzi ogromne zainteresowanie.

Madars Fleminas - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Latvian Express

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988.04.15

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Latvia

Madars Fleminas - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Madars Fleminas - Newsy