fbpx
Machał Wojciechowski Majki

Machał Wojciechowski Majki

Zawodnik MMA Machał Wojciechowski Majki

Biogram

Machał Wojciechowski Majki - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Machał Wojciechowski Majki - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Machał Wojciechowski – kim jest?

Majki to postać, która nie tylko imponuje swoją siłą i determinacją na ringu MMA, ale również wyróżnia się swoim pozytywnym podejściem do życia. Machał jest nie tylko utalentowanym zawodnikiem, ale także oddanym ojcem i hojnym darczyńcą.

Wojciechowski Michał – motto

Jedno z najważniejszych haseł Machała Wojciechowskiego brzmi: „Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino”. To motto odzwierciedla jego podejście do życia, które jest pełne pasji, determinacji i konsekwencji. Machał nie chce marnować czasu na rzeczy, które go nie inspirują, a zamiast tego skupia się na realizowaniu swoich celów i czerpaniu radości z życia.

Machał Wojciechowski – rodzina

Poza areną sportu, Machał Wojciechowski jest również oddanym ojcem. Angażuje się w różne działania charytatywne i społeczne, będąc gotowym pomagać potrzebującym w szerokim zakresie. Jego zaangażowanie jest pełne oddania i konsekwencji, a on sam określa siebie jako „zerojedynkowego” – albo angażuje się w pełni, albo w ogóle.

Machał Wojciechowski – słabości

Pomimo swojego poważnego podejścia do wielu aspektów życia, Machał ma również swoją słabość – kolorowe skarpetki. To małe, ale wyraźne oznaczenie jego osobowości i chęci wyróżnienia się w sposób subtelny, ale radosny. Kiedy Machał ma wolny czas, największą radość czerpie z czasu spędzonego z bliskimi i podróżowania. Dla niego to ważne momenty, które pozwalają mu naładować baterie, zrelaksować się i cieszyć się życiem poza sportowymi arenami.

Machał Wojciechowski – WiP

Jednym z wydarzeń, w którym Machał Wojciechowski wziął udział, był pojedynek z Łukaszem Patrzykiem na charytatywnej gali WiP. Choć walka nie zakończyła się jego zwycięstwem, Machał skupia się na wsparciu inicjatyw charytatywnych i pomocy innym.

Machał Wojciechowski Majki - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: K-1

Pseudonim: Majki

Data urodzenia (ile ma lat?): 1978 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Machał Wojciechowski Majki - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Machał Wojciechowski Majki - Newsy