fbpx
Machado Garry

Machado Garry

Zawodnik MMA Machado Garry

Biogram

Machado Garry - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Machado Garry - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Machado Garry?

Ian Machado Garry to irlandzki zawodnik MMA, który narodził się 17 listopada 1997 roku w Portmarnock. Jest byłym mistrzem organizacji Cage Warriors w wadze półśredniej i obecnie walczy jako zawodnik UFC.

Machado Garry – początki kariery

Garry rozpoczął swoją sportową przygodę trenując boks w wieku 10 lat. Jednak to zainteresowanie Conora McGregora dla MMA w Irlandii skłoniło go do podjęcia treningów judo, aby rozwijać swoje umiejętności walki. Już w wieku 18 lat osiągnął czarny pas w judo i postanowił skupić się na MMA.

Machado Garry – kariera MMA

Po stoczeniu swojej pierwszej walki amatorskiej w wieku 19 lat, Garry szybko przeniósł się do zawodowego ringu. Zadebiutował na galach Cage Warriors, gdzie odniósł szereg zwycięstw, w tym zdobycie mistrzowskiego pasa organizacji w wadze półśredniej.

Machado Garry – UFC

Jego talent nie umknął uwadze UFC, które podpisało kontrakt z irlandzkim zawodnikiem. Debiut w nowej organizacji odbył się podczas gali UFC 268, gdzie odniósł zwycięstwo nad Jordanem Williamsem w pierwszej rundzie.

Machado Garry – sukcesy

Kolejne walki w UFC przynosiły mu kolejne triumfy, zdobywając zwycięstwa nad Darianem Weeksem, Gabrielem Greenem, Kenanem Songiem, czy Danielem Rodriguezem. Każda z tych walk przyniosła mu uznanie, a zwycięstwo z Rodriguezem zostało nawet uhonorowane nagrodą za występ wieczoru.

Machado Garry – życie prywatne

Poza oktagonem, Garry prowadzi także życie osobiste. W lutym 2022 roku poślubił angielską prezenterkę telewizyjną, Laylę Annę-Lee. Później ogłoszono, że para spodziewa się dziecka, a w październiku 2022 roku powitali syna.

Machado Garry

Ian Machado Garry to nie tylko utalentowany zawodnik MMA, ale także czuły mąż i ojciec. Jego kariera w UFC rozwija się dynamicznie, a fanów czeka wiele emocjonujących walk i wyzwań w przyszłości.

Machado Garry - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Future

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997.11.17

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Irlandia

Machado Garry - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:14

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Machado Garry - Newsy