fbpx
Łukasz Przybylski

Łukasz Przybylski

Zawodnik MMA Łukasz Przybylski

Biogram

Łukasz Przybylski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Łukasz Przybylski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Łukasz „Przybylak” Przybylski – kim jest?

Łukasz „Przybylak” Przybylski to postać, która wyróżnia się nie tylko swoimi osiągnięciami sportowymi, ale także zaangażowaniem społecznym. W wieku 35 lat i ważąc 115 kg, jest on nie tylko sportowcem, ale również trenerem, przedsiębiorcą i zawodnikiem.

Łukasz Przybylski – kariera sportowa

Łukasz Przybylski zaczynał swoją sportową karierę jako pływak. Jego talent i ciężka praca zaowocowały licznymi tytułami mistrza Polski oraz nawet złotym medalem Pucharu Świata. Reprezentował kraj na arenie międzynarodowej, zdobywając uznanie i szacunek. Mimo tego, Łukasz zawsze podkreśla, że w sportach walki jest amatorem i trenuje głównie dla siebie.

Łukasz Przybylski – trener i zawodnik

Obecnie Łukasz Przybylski pełni rolę trenera i zawodnika sportów sylwetkowych. Jego doświadczenie i wiedza są niezwykle cenne dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poprawić swoją kondycję fizyczną. Ponadto, Łukasz jest założycielem Federacji Open Fights Night (OFN), która organizuje wydarzenia sportowe związane z walkami.

Łukasz Przybylski – działalność charytatywna

Jednak Łukasz Przybylski to nie tylko człowiek związany ze sportem i biznesem. On również angażuje się w działania społeczne. Jest założycielem Fundacji Warto Pomagać, która realizuje projekty charytatywne i wspiera potrzebujących. Jego pasja do sportu i chęć pomocy innym sprawiają, że Łukasz jest inspiracją dla wielu ludzi.

Łukasz „Przybylak” Przybylski – WiP

Jednym z wydarzeń, w których Łukasz Przybylski wziął udział, było starcie z Jakubem Lisem na charytatywnej gali WiP. Choć walka zakończyła się jego zwycięstwem, dla Łukasza liczy się nie tylko wynik na ringu, ale przede wszystkim wsparcie dla inicjatyw dobroczynnych.

Łukasz Przybylski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Przybylak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Łukasz Przybylski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Łukasz Przybylski - Newsy