fbpx
Łukasz Patrzyk

Łukasz Patrzyk

Zawodnik MMA Łukasz Patrzyk

Biogram

Łukasz Patrzyk - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Łukasz Patrzyk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Łukasz Patrzyk – kim jest?

Łukasz „Polski Ratownik” Patrzyk to niezwykła postać, która poświęca swoje życie dla innych. Jego determinacja i oddanie w służbie ratowniczej oraz w roli dziennikarza przynoszą mu szacunek i uznanie. Łukasz ma 32 lata i waży 105 kilogramów.

Łukasz Patrzyk – klub

Patrzyk jest prawdziwym wzorem siły i poświęcenia. Jako członek klubu Draculino Oświęcim, doskonali swoje umiejętności i zdobywa doświadczenie w walce. Jednak to nie tylko sport jest dla niego ważny.

Łukasz Patrzyk – działalność charytatywna

Łukasz pełni funkcję wiceprezesa Fundacji Służby Ratunkowe RP i Zintegrowanej Służby Ratowniczej. To zaangażowanie w działalność charytatywną i pomoc innym sprawia, że jest cenionym i szanowanym członkiem społeczności. Jego praca w zespołach ratowniczych na największych galach boksu i MMA w Polsce jest nieoceniona w zapewnianiu bezpieczeństwa zawodnikom i publiczności.

Łukasz Patrzyk – redaktor

Nie tylko sport i ratownictwo stanowią o życiu Łukasza. Jest również redaktorem naczelnym największych małopolskich portali informacyjnych, co pozwala mu na przekazywanie aktualnych wiadomości i informacji społeczności lokalnej. Jego wkład w media jest niezwykle ważny i wpływa na kształtowanie świadomości społeczeństwa.

Łukasz Patrzyk – rodzina

Pomimo pełnego harmonogramu i zaangażowania w różne dziedziny, Łukasz Patrzyk jest także oddanym ojcem i mężem. Jego rodzina jest dla niego najważniejsza, a on sam dba o to, by poświęcić im odpowiednią ilość czasu i uwagi.

Łukasz Patrzyk – WiP

Niektóre walki mogą się zakończyć porażką, tak było w przypadku pojedynku z Machałem „Majkim” Wojciechowskim na gali WiP. Łukasz Patrzyk jednak nie poddaje się, ponieważ wie, że prawdziwy sukces nie polega tylko na wygranych na ringu, ale także na wkładzie w służbę dla społeczeństwa i rodziny.

Łukasz Patrzyk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polski Ratownik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Łukasz Patrzyk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Łukasz Patrzyk - Newsy