fbpx
Lukáš Dvořák

Lukáš Dvořák

Zawodnik MMA Lukáš Dvořák

Biogram

Lukáš Dvořák - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Lukáš Dvořák - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Lukáš Dvořák?

Lukáš Dvořák, utalentowany zawodnik MMA z Czech, szykuje się do swojego debiutanckiego występu w organizacji KSW. Choć może nie jest jeszcze zbyt znany w Polsce, ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia i styl walki, który zapowiada wiele emocji.

Lukáš Dvořák – KSW

Dla Lukáša Dvořáka walka w Trzyńcu na lokalnej gali KSW będzie debiutem w tej renomowanej organizacji. Do tej pory reprezentujący Czechy zawodnik stoczył osiem zawodowych pojedynków. Wygrał sześć z nich, ale dwukrotnie musiał uznać wyższość rywala. Jego ostatnia przegrana była na gali Real Fight Arena 7, gdzie przegrał z Alejandro Arcasem decyzją sędziów.

Lukáš Dvořák – Styl Walki

Lukáš Dvořák to zawodnik, który jest znany przede wszystkim z przyzwoitych umiejętności parterowych. W swoich pięciu zwycięskich walkach aż czterokrotnie zmuszał swoich rywali do odklepania. Jego specjalnością są duszenia, co czyni go groźnym rywalem w walce na macie. Dvořák ma na swoim koncie zwycięstwa poprzez gilotynę, duszenie zza pleców, a także trójkąt rękoma.

Lukáš Dvořák – Kariera MMA

Lukáš Dvořák to zawodnik, który swoją przygodę z MMA rozpoczął stosunkowo niedawno, ale już zdążył zapisać się w pamięci fanów i ekspertów. Jego styl walki oparty na umiejętnościach parterowych oraz zdolności do poddawania rywali sprawiają, że jest groźnym przeciwnikiem. Warto zwrócić uwagę na to, jak szybko zdobywa doświadczenie i rozwija swoje umiejętności, co sugeruje, że może mieć obiecującą przyszłość w MMA.

Lukáš Dvořák

Lukáš Dvořák to bez wątpienia zawodnik, którego warto śledzić, szczególnie że stawia pierwsze kroki w organizacji KSW. Jego umiejętności parterowe i determinacja na pewno przyciągną uwagę polskich fanów MMA.

Lukáš Dvořák - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Fuki

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Lukáš Dvořák - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lukáš Dvořák - Newsy