fbpx
Lena Zaboroś

Lena Zaboroś

Zawodnik MMA Lena Zaboroś

Biogram

Lena Zaboroś - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Lena Zaboroś - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Lena Zaboroś – kim jest?

Lena Zaboroś to młoda kobieta pochodząca z Wietnamu, która wzięła udział w programie Goats. Jest znana z tego, że zdaniem Kacpra Błońskiego, była najładniejszą z uczestniczek programu. Lena jest modelką i influencerką, która aktywnie działa na TikToku, a jej konto na tej platformie cieszy się dużą popularnością.

Lena Zaboroś – program Goats

Program Goats, w którym wzięła udział Lena Zaboroś, polegał na tym, że Kacper Błoński, zawodnik Fame MMA, wybierał partnerkę z którą chciałby pójść na randkę. W trakcie programu uczestniczki starały się przyciągnąć uwagę Kacpra i pokazać swoje najlepsze cechy. Lena, dzięki swojej urodzie i pewności siebie, zwróciła na siebie uwagę Kacpra już na samym początku programu.

Lena Zaboroś – dalsze losy

Mimo że Lena nie zdobyła serca Kacpra i odpadła w półfinale programu Goats, to wciąż pozostaje aktywna w świecie social mediów. Na swoim profilu na TikToku często publikuje filmy z podróży oraz ciekawostki ze swojego życia prywatnego. Jej konto na tej platformie obserwuje coraz więcej osób, a ona sama zyskuje coraz większą popularność.

Lena Zaboroś – kariera MMA

Lena Zaboroś nie jest związana z karierą MMA, ani nie ma na swoim koncie żadnych walk w tej dyscyplinie sportu. Jednak dzięki udziałowi w programie Goats, w którym głównym bohaterem był zawodnik Fame MMA, istnieje szansa, że otworzą się przed nią nowe drzwi w świecie sportu. Być może otrzyma propozycję od jakiejś federacji freak fightowej i zacznie działać na polu promocji takich walk. Niezależnie od tego, Lena wciąż pozostaje aktywna na TikToku i cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów social mediów.

Lena Zaboroś - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: lenacherryz

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wietnam

Lena Zaboroś - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Lena Zaboroś - Newsy