fbpx
Laïd Zerhouni

Laïd Zerhouni

Zawodnik MMA Laïd Zerhouni

Biogram

Laïd Zerhouni - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Laïd Zerhouni - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Laïd Zerhouni?

Laïd Zerhouni, francuski mistrz Hexagone MMA w wadze średniej, szykuje się do debiutu w renomowanej organizacji KSW. Choć nie jest może tak rozpoznawalny jak niektórzy jego rywale, to jego imponujący rekord i styl walki sprawiają, że zasługuje na uwagę fanów mieszanych sztuk walki.

Laïd Zerhouni – walki

Zerhouni może nie posiadać imponującego bilansu walk, ale trzy zwycięstwa z rzędu, z czego ostatnie dwa zakończone poddaniami w pierwszych rundach, przyciągają uwagę. Jego niepokonany status przed walką z Fabińskim sprawia, że staje się groźnym rywalem, gotowym podbić arenę KSW.

Laïd Zerhouni – Bartosz Fabiński

Podobieństwo doświadczenia do Bartosza Fabińskiego tworzy fascynujący kontekst przed walką. Obydwaj zawodnicy mają za sobą starty w klatce, ale Zerhouni ma coś do udowodnienia na polskiej scenie MMA i zamierza to zrobić poprzez pokonanie doświadczonego Fabińskiego.

Laïd Zerhouni – KSW

Debiut Zerhouniego w KSW obiecuje być emocjonujący, zwłaszcza że jego styl walki kontrastuje z doświadczeniem Fabińskiego. To starcie dwóch mocnych osobowości MMA może przynieść widowisko na najwyższym poziomie.

Laïd Zerhouni – potencjalne walki

20 stycznia, kiedy to Laïd Zerhouni zmierzy się z Bartoszem Fabińskim na gali XTB KSW 90, która odbędzie się na COS Torwar w Warszawie. To wydarzenie z pewnością dostarczy adrenaliny i niespodzianek, zapowiadając niezwykłe widowisko dla wszystkich pasjonatów MMA. Walka ta będzie jednym z głównych wydarzeń wieczoru, poprzedzając pojedynek Arkadiusza Wrzoseka i Ivana Vitasovicia.

Laïd Zerhouni - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.09.20

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Francja

Laïd Zerhouni - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:8

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Laïd Zerhouni - Newsy