fbpx
kuba wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Zawodnik MMA Kuba Wojewódzki

Biogram

Kuba Wojewódzki - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kuba Wojewódzki - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kuba Wojewódzki – kim jest?

Jakub Władysław Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie, ale dorastał w Warszawie. Kuba to Polski showman i dziennikarz. Celebryta od lat związany jest ze stacją TVN, na której prowadzi autorski talk-show Kuba Wojewódzki. Jeśli chodzi o jego życie prywatne ma starszego brata o imieniu Tomasz, a jego ojciec był prokuratorem. 

Kuba Wojewódzki – biografia

Kuba uczęszczał do Szkoły Podstawowej im. Władimira Komarowa w Warszawie. Kolejno skończył XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie. Chodził do klasy o profilu humanistycznym i finalnie dwukrotnie powtarzał szkołę. Przez długi czas, bo już dziewięć lat studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, których finalnie nie ukończył. W 2007 roku uczestniczył w sztabie wyborczym Donalda Tuska. W 2008 roku został oskarżony o atak na mężczyznę oraz zniszczenie mienia. Wziął udział w 4 produkcjach filmowych i dubbingował dwie produkcje.

Kuba Wojewódzki – kariera w MMA

Kuba Wojewódzki nie miał żadnej przygody związanej ze sportami walki. Na jego fotelu ma natomiast pojawić się Wojtek Gola, czyli włodarz federacji Fame MMA. Sam Kuba dodał również zdjęcie na swojego instagrama, które miało odnosić się do jego występu w federacji.

Kuba Wojewódzki - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Pseudonim: Kuba Wojewódzki

Data urodzenia (ile ma lat?): 2 sierpnia 1963 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Koszalin

Kuba Wojewódzki - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kuba Wojewódzki - Newsy