fbpx
Krzysztof "Rambo" Waczyński

Krzysztof "Rambo" Waczyński

Zawodnik MMA Krzysztof "Rambo" Waczyński

Biogram

Krzysztof "Rambo" Waczyński - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krzysztof "Rambo" Waczyński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Krzysztof „Rambo” Waczyński?

Krzysztof „Rambo” Waczyński, pochodzący z Boguszowa Górniczego, to postać niezwykle rozpoznawalna w świecie walk na gołe pięści. Jego udział w turnieju GROMDA 15 budzi ogromne emocje, a organizatorzy zapowiadają, że to będzie kolejny mocny bijok, który z pewnością wprowadzi niepowtarzalny klimat do rywalizacji.

Krzysztof „Rambo” Waczyński – walki na gołe pięści

Waczyński nie tylko reprezentuje Górnika Wałbrzych, ale również zyskał przydomek „Chuligan Górnika Wałbrzych”. Porównywany do sławnego aktora, Tom Hardy’ego. Rambo znany jest z tego, że rozgromił ulicznych królów walk bez zasad w ramach KOTS.

Krzysztof Waczyński – początki kariery

Początki Waczyńskiego jako zawodnika sportów walki sięgają wieku 18 lat, kiedy to zaczynał od Muay Thai. Jednak prawdziwą przygodę z MMA rozpoczął podczas pobytu w Holandii, gdzie trenował i walczył amatorsko. Po powrocie do Polski, mimo trenowania bardziej hobbystycznie, zyskał uznanie i szacunek w świecie walk na gołe pięści.

Krzysztof  Waczyński – Wotore

W 2020 roku „Rambo” wziął udział w turnieju gali WOTORE 3, dochodząc do finału, choć z powodu kontuzji nie był w stanie w nim wystąpić. Jego determinacja do rywalizacji była jednak niezachwiana. Kolejne wydarzenie to walka 3 vs 3 na gali THE War 1 w czerwcu 2021, gdzie Górnik Wałbrzych, pod wodzą Waczyńskiego, pokonał rywali z Dębicy.

Rambo – Gromda 15

Jego powrót na GROMDA 15 to wydarzenie, na które czekają zarówno fani, jak i przeciwnicy. Waczyński, będąc wychowanym w duchu Górnika Wałbrzych, przyniesie do tego turnieju nie tylko siłę i determinację, ale także kawałek historii polskiego podziemia fight clubów.

Krzysztof „Rambo” Waczyński

Krzysztof „Rambo” Waczyński to nie tylko fighter, to postać, która reprezentuje pasję, nieokiełznaną siłę i odwagę stawienia czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Jego walka na GROMDA 15 zapowiada się nie tylko jako sportowe widowisko, ale również jako spotkanie z niezwykłą osobowością, której życie związane jest z walką na granicy przepisów i namiętnością do brutalnej rywalizacji.

Krzysztof "Rambo" Waczyński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Gromda

Styl bazowy: Gołe pięści

Pseudonim: Rambo

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Krzysztof "Rambo" Waczyński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof "Rambo" Waczyński - Newsy