fbpx
Krzysztof Kruzel

Krzysztof Kruzel

Zawodnik MMA Krzysztof Kruzel

Biogram

Krzysztof Kruzel - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Krzysztof Kruzel - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Kruzel – kim jest?

Krzysztof Kruzel, utalentowany zawodnik kickboxingu, wkracza na arenę mieszanych sztuk walki z dużym entuzjazmem i determinacją. Choć dopiero debiutuje w federacji FEN, już teraz zdobywa uznanie w świecie sportów walki. Jego kolejnym rywalem będzie Bartosz Powirski, reprezentujący Arrachion Olsztyn, na nadchodzącej gali FEN 47.

Krzysztof Kruzel – kim jest?

Kruzel ma już pewne doświadczenie w zawodowych walkach, a od 2022 roku walczy dla federacji FSC. Jego umiejętności w kickboxingu, które wypracowywał przez wiele lat, pozwalają mu na efektywne wykorzystanie różnych technik i strategii w walce. Jego styl walki jest dynamiczny, pełen precyzji i siły.

Krzysztof Kruzel – FEN

Na gali FEN 47, Krzysztof Kruzel będzie miał okazję udowodnić swoje umiejętności i zdobyć kolejne zwycięstwo. Jego rywalem będzie Bartosz Powirski, doświadczony zawodnik reprezentujący Arrachion Olsztyn. To starcie obiecuje być emocjonujące i pełne adrenaliny, gdyż obaj zawodnicy będą dążyć do zwycięstwa. FEN, jako jedna z czołowych polskich federacji MMA, gwarantuje profesjonalne warunki i wysoki poziom organizacji. Dlatego też Krzysztof Kruzel ma zapewnione odpowiednie zaplecze i przygotowanie przed swoją walką. Jego treningi są intensywne i skoncentrowane na doskonaleniu technik oraz budowaniu siły i kondycji.

Krzysztof Kruzel – kariera MMA

Dla Krzysztofa Kruzel każdy pojedynek jest nowym wyzwaniem i szansą na rozwinięcie swojej kariery w świecie MMA. Jego ambicje i determinacja napędzają go do ciągłego doskonalenia umiejętności i pokonywania kolejnych przeciwników. Walka z Bartoszem Powirskim na gali FEN 47 będzie kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia swoich sportowych celów.

Krzysztof Kruzel - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Krzysztof Kruzel - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Kruzel - Newsy