fbpx

Krzysztof Jotko

Zawodnik MMA Krzysztof Jotko

Biogram

Krzysztof Jotko - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Krzysztof Jotko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Jotko

Krzysztof Jotko to zawodnik związany od wielu lat z amerykańskim gigantem – UFC. Polak rozpoczynał swoją karierę w Warszawie, a od kilku lat trenujący na stałe w American Top Team.

Krzysztof Jotko – biografia

Zawodnik urodzony w Elblągu pierwsze kroki stawiał pod okiem legendarnego trenera Mirosława Oknińskiego. Po 13 pierwszych walkach był on niepokonany, co zaowocowało transferem do UFC. W USA wiodło się różnie, co zaowocowało serią 5 wygranych z rzędu, a następnie 3 przegranych z rzędu. Zawodnik wagi średniej nadal bije się pod banderą UFC, a American Top Team jest klubem Krzysztofa Jotko. Biografia zawodnika to nieustanna walka.

Kariera w MMA – Krzysztof Jotko

Wielu obserwatorów zarzuca dość nudny styl walki w ostatnich miesiącach. Prawdą jest jednak to, że jest on niezwykle skuteczny, a większość swoich walk wygrywa przez decyzję i nokauty. Po pokonaniu wielu doświadczonych zawodników w Europie, jego akcje poszły w górę i zmieniły dużo w jego karierze w MMA. Krzysztof Jotko nadal znajduje się wysoko w rankingu UFC i na pewno ma jeszcze dużo do udowodnienia włodarzom tej federacji.

Krzysztof Jotko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Krzysztof Jotko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Jotko - Newsy