fbpx
Krystian Kaszubowski

Krystian Kaszubowski

Zawodnik MMA Krystian Kaszubowski

Biogram

Krystian Kaszubowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krystian Kaszubowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Krystian Kaszubowski?

Krystian Kaszubowski, polski zawodnik MMA w wadze półśredniej, jest jednym z obecnych talentów organizacji KSW. Na nadchodzącej gali KSW 59 zmierzy się z Michałem Pietrzakiem, co przyciąga uwagę fanów mieszanych sztuk walki w Polsce. Chociaż Kaszubowski jest stosunkowo młody, już zbudował swoją reputację jako utalentowany i dynamiczny zawodnik.

Krystian Kaszubowski – wzrost, wiek i waga

Urodzony 29 lipca 1994 roku w Gdyni, Krystian Kaszubowski reprezentuje klub Mighty Bulls Gdynia. Mierzy 180 cm wzrostu i waży 77 kg, co czyni go konkurencyjnym zawodnikiem w kategorii półśredniej. Jego ambicją jest kontynuowanie serii zwycięstw na gali KSW 59, gdzie już wcześniej zanotował imponujące wyniki.

Krystian Kaszubowski – osiągnięcia

Kaszubowski ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, w tym dwa przez nokaut i dwa przez decyzję sędziów. Jego najważniejsze zwycięstwa to walki z Ivicą Truščkiem i Michałem Michalskim. Jednak jego jedyna porażka miała miejsce na gali KSW 49, gdzie starał się zdobyć pas mistrzowski w pojedynku z Roberto Soldiciem.

Krystian Kaszubowski – życie prywatne

Pomimo rosnącej popularności i obecności w światku MMA, niewiele wiadomo o życiu prywatnym Krystiana Kaszubowskiego. Nie udzielał wywiadów na temat swojego związku ani nie publikował zdjęć z partnerką w mediach społecznościowych. Zawodnik skupia się głównie na swojej karierze sportowej i udowadnianiu swoich umiejętności w oktagonie.

Krystian Kaszubowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kris

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.07.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Krystian Kaszubowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krystian Kaszubowski - Newsy