fbpx
Konrad Rusiński

Konrad Rusiński

Zawodnik MMA Konrad Rusiński

Biogram

Konrad Rusiński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Konrad Rusiński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Konrad Rusiński?

Konrad Rusiński, znany w świecie sportów walki jako były pretendent do pasa mistrzowskiego Babilon MMA, wyróżnia się nie tylko talentem, ale także nieustępliwością i determinacją na drodze do sukcesu. Zawodnik z Włodawy zaskarbił sobie uznanie dzięki imponującej karierze w MMA, która rozpoczęła się w 2020 roku.

Konrad Rusiński – KSW

Rusiński wkroczył na scenę MMA podczas gali XTB KSW 88, gdzie już w pierwszej rundzie poddał Krystiana Bielskiego, zapewniając sobie bonus za najlepsze skończenie wieczoru. Od tego momentu rozpoczęła się jego niezwykła podróż w świecie zawodowych walk.

Konrad Rusiński – sukcesy

Od debiutu w zawodowym MMA, Konrad Rusiński stoczył siedem pojedynków, z których aż sześć zakończył zwycięstwem. Jego imponujące osiągnięcia obejmują pięć wygranych przed czasem. Raz posłał rywala na deski, a cztery razy zwyciężył przez poddanie, co świadczy o jego wszechstronności i skuteczności w walce zarówno w stójce, jak i na macie.

Konrad Rusiński – zapasy

Rusiński ma solidne podstawy w zapasach, co wyraźnie widać w jego stylu walki. Jako zdobywca tytułu akademickiego wicemistrza Polski w zapasach, ma solidne fundamenty techniczne, które skutecznie wykorzystuje na arenie MMA.

Konrad Rusiński – pochodzenie

Konrad Rusiński nie tylko reprezentuje miasto Włodawa na arenie międzynarodowej, ale również stał się inspiracją dla młodych adeptów sztuk walki. Jego determinacja, poświęcenie i talent sprawiają, że jest on symbolem sukcesu i wytrwałości w świecie sportu.

Konrad Rusiński

Kariera Konrada Rusińskiego w MMA to historia walki, determinacji i sukcesu. Jego imponujące osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej cementują jego miejsce w historii polskiego MMA. Jego dalsze wyzwania tylko potwierdzają, że jest on jednym z najbardziej obiecujących talentów w tej dyscyplinie sportu.

Konrad Rusiński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1997.10.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Konrad Rusiński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Konrad Rusiński - Newsy