fbpx
Klaudia Syguła

Klaudia Syguła

Zawodnik MMA Klaudia Syguła

Biogram

Klaudia Syguła - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Klaudia Syguła - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Klaudia Syguła?

Klaudia Syguła, utalentowana zawodniczka MMA w kategorii koguciej, w krótkim czasie zyskuje uznanie w świecie mieszanych sztuk walki. Jej imponująca seria czterech zwycięstw pod szyldem organizacji Armia Fight Night wskazuje na jej niepodważalne umiejętności i determinację na ścieżce sportowej.

Klaudia Syguła – Sukcesy

Klaudia Syguła, trenująca w klubie ANKOS MMA Poznań, zapisuje się złotymi zgłoskami w historii Armia Fight Night. Jej imponujące zwycięstwa, zwłaszcza podczas 14. edycji w Kołobrzegu. Stoczyła tam walkę wieczoru z Breną Cardozo, zyskały uznanie fanów i ekspertów MMA. Pokonując rywalkę na pełnym dystansie, Syguła udowodniła swoją wytrzymałość i wszechstronne umiejętności.

Klaudia Syguła – FEN

16 grudnia Klaudii Syguła zadebiutowała pod szyldem organizacji FEN. Młoda zawodniczka, mająca zaledwie 24 lata, stanęła do walki w kategorii koguciej, prezentując swoje umiejętności na szerszej arenie. Debiut w federacji FEN zakończył się dla niej kolejnym zwycięstwem. Jej dynamiczny styl walki i zdolność do adaptacji sprawiają, że jest jedną z najbardziej obiecujących postaci w polskim MMA.

Klaudia Syguła – Amatorskie walki

Zanim Syguła zawojowała świat zawodowego MMA, zdobyła prestiżowe tytuły w sferze amatorskiej. Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy, oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie to tylko niektóre z jej osiągnięć. Jej bogate doświadczenie w walkach na światowym poziomie sprawia, że wchodzi na scenę zawodowego MMA z solidnym bagażem umiejętności i pewności siebie.

Klaudia Syguła – Rozwój

Syguła nieustannie doskonali swoje umiejętności, trenując z doświadczonymi zawodniczkami, takimi jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus. To środowisko treningowe z pewnością wpływa na rozwój Klaudii, pozwalając jej wchodzić do kolejnych walk z gotowością do pokonywania nawet najtrudniejszych przeciwniczek.

Klaudia Syguła – Pasja

Klaudia Syguła to nie tylko utalentowana zawodniczka MMA, ale także pasjonatka sztuk walki. Jej determinacja i ciężka praca zaczynają przynosić owoce na profesjonalnej scenie MMA. W miarę jak zdobywa coraz więcej fanów, z pewnością będziemy świadkami kolejnych spektakularnych wystąpień. Wspierajmy Klaudię w jej sportowej podróży i śledźmy jej dynamiczny rozwój w klatce bojowej.

Klaudia Syguła - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998.12.30

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łódź, Polska

Klaudia Syguła - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Klaudia Syguła - Newsy