fbpx
Klaudia R

Klaudia R

Zawodnik MMA Klaudia R

Biogram

Klaudia R - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Klaudia R - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Klaudia R?

Klaudia R, pełna energii uczestniczka programu „Goats” na platformie YouTube, weszła do rywalizacji o serce uroczego Roberta Pasuta, przynosząc ze sobą nie tylko entuzjazm, ale także swoją wyjątkową pasję do gier i podróży.

Klaudia R – Goats

Program „Goats” stał się areną emocji, gdzie uczestniczki rywalizowały o serce jedynego i niepowtarzalnego Roberta Pasuta. Wśród tych kobiet pojawiła się Klaudia R, której obecność w programie wzbudziła zainteresowanie widzów. Jej entuzjazm, uśmiech i zdecydowanie stanowiły elementy, które przyciągnęły uwagę nie tylko Pasuta, ale również widzów przed ekranami.

Klaudia R – Instagram

Zajrzenie na jej konto na Instagramie pozwala poznać Klaudię R z innej strony. Okazuje się, że jest ona nie tylko uczestniczką programu rozrywkowego, ale również zapalonym graczem. Na jej profilu widnieje opis gracza, co dowodzi, że świat wirtualny jest dla niej ważnym obszarem, w którym znajduje radość i pasję.

Klaudia R – kariera MMA

Jednak to nie koniec zainteresowań Klaudii. Jej profil pokazuje również, że podróże stanowią istotną część jej życia. Możliwe, że występ Klaudii w programie Goats, otworzy jej drzwi do kariery w świecie freak fightów.

Klaudia R - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Klaudia R - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Klaudia R - Newsy