fbpx
Klaudia Majewska

Klaudia Majewska

Zawodnik MMA Klaudia Majewska

Biogram

Klaudia Majewska - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Klaudia Majewska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Klaudia Majewska – kim jest?

Klaudia Majewska jest półfinalistką konkursu piękności Miss Mazowsza, co świadczy o jej urodzie i wdzięku. Jednakże to nie tylko jej wygląd, ale także osobowość i charakter przyciągnęły uwagę Kacpra Błońskiego. W programie Goats zaprezentowała się jako skromna, która skupia się na swoich wartościach i pasjach. Mówiła o swoim zainteresowaniu tańcem, co potwierdza, że jest to kobieta z wyjątkowym zainteresowaniem światem i otwartym umysłem.

Klaudia Majewska – program Goats

Klaudia Majewska stała się ostatnio tematem wielu dyskusji w mediach społecznościowych po swoim udziale w programie Goats. Program polegał na tym, że uczestnik Fame MMA, Kacper Błoński, miał wybierać partnerkę, z którą miał pójść na randkę. Klaudia Majewska zrobiła na nim wrażenie swoim dziewczęcym ubiorem i niewinnością, co skłoniło Błońskiego do wyboru jej jako swojej towarzyszki na randce.

Klaudia Majewska – dalsze losy

Okazuje się, że Klaudia po programie Goats zdobyła sporą rzeszę fanów, którzy obserwują ją na mediach społecznościowych. Niestety Kacper nie wybrał jej jako wybrankę swojego serca, ale na pewno jeszcze o niej usłyszymy w internecie.

Klaudia Majewska – kariera MMA

Klaudia do tej pory nie brała udziału w walka freak fightowych. Możliwe jednak, że przez udział w programie zobaczymy w najbliższym czasie jej debiut w oktagonie.

Klaudia Majewska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: klaudynaaaaaa

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Klaudia Majewska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Klaudia Majewska - Newsy