fbpx
patryk woziński

Kizo

Zawodnik MMA Kizo

Biogram

Kizo - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Kizo - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kizo – kariera w MMA

Raper Kizo od dłuższego czasu cieszy się dużą popularnością, a jego pioseniki uplasowały się na wysokich pozycjach listy OLiS. W końcu podjął decyzję o stoczeniu walki w MMA. Niestety jego debiutancki pojedynek zakończył się porażką za sprawą nokautu technicznego w trzeciej rundzie.

Kizo – Fame MMA

Kizo wziął również udział w popularnej federacji Fame MMA, gdzie stoczył emocjonującą walkę z Marcinem „Mielonidasem” Makowskim. Pomimo braku doświadczenia w ringu, Kizo zaskoczył swojego przeciwnika i pokazał się z bardzo dobrej strony.

Patryk Woziński – rodzina

Patryk Woziński to młody sportowiec, którego kariera w MMA rozwija się w zastraszającym tempie. Jest szczególnie dumny ze swojej rodziny, która zawsze wspierała go w realizacji marzeń i dawała mu siłę do dalszej walki. Kizo ma dziewczynę, z którą nie poazuje się w mediach, ponieważ cenią sobie prywatność.

Patryk Woziński – waga i wzrost

Patryk Woziński ma imponującą sylwetkę i znakomitą kondycję. Jego waga to około 100 kg przy wzroście 178 cm. Mogliśmy dowiedzieć się tego, ponieważ w 2019 roku zadebiutował na gali Fame MMA 4.

Kizo - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kizo

Data urodzenia (ile ma lat?): 26 czerwca 1994

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Gdańsk, Polska

Kizo - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kizo - Newsy