fbpx
Khazhbi Edelbiev

Khazhbi Edelbiev

Zawodnik MMA Khazhbi Edelbiev

Biogram

Khazhbi Edelbiev - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Khazhbi Edelbiev - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Khazhbi Edelbiev – kim jest?

Khazhbi Edelbiev pochodzi z Czeczenii i ma głębokie powiązania z rodziną Edelbievów, która od lat związana jest z MMA. Jego brat, Baysangur Edelbiev, był szefem rosyjskiej federacji MMA o nazwie Absolute Championship Akhmat. To właśnie tam rozpoczęła się ich przygoda z tą dynamiczną dyscypliną sportu.

Khazhbi Edelbiev – High League

Po przejściu do Polski jako uchodźcy ponad 20 lat temu, Khazhbi Edelbiev zdobył doświadczenie jako zawodnik MMA. Wkrótce potem zdecydował się skupić na rozwoju tej dyscypliny i założył federację High League. Jednak to, czym różni się od innych właścicieli federacji, to jego wyjątkowa skromność i unikanie świateł reflektorów.

Khazhbi Edelbiev – anonimowość

W mediach Khazhbi Edelbiev jest postacią niemal anonimową. Rzadko udziela wywiadów, nie komentuje bieżących spraw sportowych i nie angażuje się w publiczne promowanie swojej federacji. Może to tłumaczyć, dlaczego wielu fanów MMA nie zdaje sobie sprawy z tego, kto stoi za High League i kto tak naprawdę zarządza tym biznesem. Edelbiev skupia się na organizowaniu udanych gal i zapewnianiu doskonałych warunków dla zawodników.

Khazhbi Edelbiev - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czeczenia

Khazhbi Edelbiev - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Khazhbi Edelbiev - Newsy