fbpx
Kamila Czarnik

Kamila Czarnik

Zawodnik MMA Kamila Czarnik

Biogram

Kamila Czarnik - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kamila Czarnik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Kamila Czarnik?

Kamila Czarnik to młoda i ambitna kobieta, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki swojemu udziałowi w niezwykłym programie „Goats.” W tym niecodziennym reality show ekipa miała za zadanie rozróżnić prawdziwe pielęgniarki od pozostałych uczestniczek. Mimo że Kamila nie dotarła do finału, jej występ mógł być początkiem fascynującej kariery.

Kamila Czarnik – Goats

W programie „Goats,” Kamila Czarnik zaprezentowała się jako pewna siebie i utalentowana uczestniczka. Pomimo swojego młodego wieku, zrobiła dobre wrażenie na ekipie programu. Jej staranność w wykonywaniu zadań oraz umiejętności interpersonalne zyskały jej uznanie wśród widzów.

Kamila Czarnik – Kariera MMA

Choć Kamila nie ma doświadczenia w sportach walki, to możliwe, że jej udział w programie „Goats” otworzył drzwi do fascynującego świata sportów walki. Włodarze Fame MMA, jednej z najważniejszych organizacji MMA w Polsce, zawsze szukają nowych talentów i ciekawych osobowości do swoich projektów. Kamila może znaleźć swoje miejsce w tym dynamicznym świecie.

Kamila Czarnik – Początki Kariery

Czarnik ma zaledwie 24 lata, co świadczy o jej młodości i potencjale. Jej udział w programie „Goats” to dopiero początek jej przygody z Internetem i show-biznesem. Jej ambicja, pewność siebie i zaangażowanie w to, co robi, mogą pomóc jej osiągnąć wiele w przyszłości.

Kamila Czarnik – Pochodzenie

Pochodząca z Gdańska Kamila Czarnik pokazała, że nie boi się wyzwań i jest gotowa stawić czoła nowym, nieznaczonym obszarom. Jej historia może stać się inspiracją dla innych młodych ludzi, którzy marzą o karierze w show-biznesie lub świecie sportów walki. Kamila Czarnik to osobowość, która może zaskoczyć nas swoimi przyszłymi osiągnięciami. Jej udział w programie „Goats” to tylko pierwszy krok na tej fascynującej ścieżce kariery.

Kamila Czarnik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: kamila.czarnik

Data urodzenia (ile ma lat?): 1999 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Gdańsk, Polska

Kamila Czarnik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamila Czarnik - Newsy