fbpx
Kamil Hałat

Kamil Hałat

Zawodnik MMA Kamil Hałat

Biogram

Kamil Hałat - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kamil Hałat - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamil Hałat – kim jest?

Kamil „FATKAMIL” Hałat to młody i ambitny zawodnik, który wkracza na arenę sportów walki z ogromnym entuzjazmem i determinacją. W wieku zaledwie 21 lat i przy wadze 88 kg, Kamil jest gotów podjąć nowe wyzwania i udowodnić swoje umiejętności.

Kamil Hałat – motto

Jego motto życiowe, „Niewykorzystane sytuacje się mszczą”, odzwierciedla jego podejście do życia i sportu. Kamil wie, że nie można przegapić żadnej okazji, ponieważ przyszłość może przynieść niepowtarzalne możliwości. Jego determinacja i zaangażowanie sprawiają, że podchodzi do każdej sytuacji z pełnym oddaniem.

Kamil Hałat – biografia

Sport towarzyszył Kamilowi przez większość jego życia. Już jako dziecko trenował zapasy, a teraz od pięciu lat skupia się na treningach siłowych i zdrowym odżywianiu. Ta pasja do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej napędza go do osiągania coraz większych sukcesów.

Kamil Hałat – WiP

Mimo krótkiego terminu, w zaledwie 5 dni przed galą dowiedział się o możliwości debiutu w walce. To spełnienie marzeń dla Kamila, a jednocześnie wielka szansa na pokazanie swoich umiejętności. Mimo braku doświadczenia w zawodowych walkach, ma zamiar dać z siebie jak najwięcej. W pojedynku z Krzysztofem Pytlokiem (MMA) podczas charytatywnej gali WiP, Kamil Hałat odniósł zwycięstwo, co dowodzi jego determinacji i umiejętności. Ten debiutancki sukces tylko motywuje go do dalszego rozwoju i podjęcia kolejnych wyzwań.

Kamil Hałat – kariera MMA

Kamil Hałat jest obiecującym zawodnikiem, który ma potencjał na osiągnięcie sukcesów w świecie sportów walki. Jego młody wiek, pasja i oddanie w treningach stanowią solidne fundamenty dla jego kariery. Jesteśmy pewni, że będziemy świadkami kolejnych imponujących występów Kamila na ringu i że z każdym pojedynkiem będzie coraz lepszy.

Kamil Hałat - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: FatKamil

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kamil Hałat - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamil Hałat - Newsy