fbpx
Kacper Olszewski

Kacper Olszewski

Zawodnik MMA Kacper Olszewski

Biogram

Kacper Olszewski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Kacper Olszewski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kacper Olszewski – kim jest?

Kacper Olszewski to młody, utalentowany zawodnik MMA, który swoją karierę rozwija w klubie Mighty Bulls Gdynia. W wieku zaledwie 25 lat, zdążył zrobić pewne wrażenie na polskiej scenie sportów walki. Jako amator stoczył łącznie 6 pojedynków, z czego imponująco wygrał aż 5 z nich.

Kacper Olszewski – ALMMA

Pierwsze kroki Olszewskiego na zawodowym ringu miały miejsce w 2021 roku na gali ALMMA 193. Choć był to jego debiut jako zawodnik MMA, Olszewski nie dał się przestraszyć i zaprezentował się z imponującą determinacją i umiejętnościami. Od tego momentu zainteresowanie jego talentem tylko rosło.

Kacper Olszewski – kariera MMA

Kacper Olszewski kontynuował swoją karierę na kolejnych galach, w tym Amber Fight MMA 1, SSW Fight Night oraz Gladiator Arena 16. W każdym pojedynku udowadniał, że jest zawodnikiem godnym uwagi, prezentując wysoką jakość techniczną i siłę. Jego styl walki przyciągał uwagę kibiców, a kolejne zwycięstwa tylko potwierdzały jego potencjał.

Kacper Olszewski – FEN

Aktualnie Kacper Olszewski intensywnie przygotowuje się do swojego kolejnego występu na gali FEN 47. Tym razem jego przeciwnikiem będzie doświadczony zawodnik, Dawid Gryń. To będzie dla Olszewskiego kolejne ważne starcie, które może zdobyć dla niego jeszcze większe uznanie i otworzyć nowe drzwi w jego karierze.

Kacper Olszewski – klub

Mighty Bulls Gdynia, klub, w którym trenuje Olszewski, jest znany z wysokiej jakości treningów i przygotowania swoich zawodników do rywalizacji na najwyższym poziomie. Dlatego też możemy być pewni, że Kacper Olszewski będzie dobrze przygotowany i gotowy do walki na gali FEN 47.

Kacper Olszewski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Arni

Data urodzenia (ile ma lat?): 1998 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kacper Olszewski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kacper Olszewski - Newsy