fbpx

Jullianna Peña

Zawodnik MMA Jullianna Peña

Biogram

Jullianna Peña - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Jullianna Peña - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Jullianna Peña

Jullianna Peña to zawodniczka mieszanych sztuk walki. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, lecz ma korzenie wenezuelskie (jej nickname to Wenezuelska Lisica). Jest topową zawodniczką federacji UFC, której jest mistrzynią w kategorii koguciej. Jest pierwszą kobietą, która wygrała The Ultimate Fighter.

Jullianna Peña – biografia

Jest jedną z 4 bliźniaczek, ale także najmłodszą z nich wszystkich. W Spokane w stanie Waszyngton urodziła się Jullianna Pena. Biografia zawodniczki zaczyna się od zajeć kickboxingu, na które zapisała się, aby ograniczyć agresję, a także zrzucić nadmiar kilogramów. Jej pierwszy start to rok 2009, pomimo tego, że jej płaszczyzną była stójka – wygrała przez poddanie.

Jullianna Peña – kariera w MMA

Prawdziwa przygoda rozpoczęła się w 2013 roku dla Jullianny Peña. Kariera w MMA przyspieszyła, gdy wygrała 4 walki w The Ultimate Fighter. Pozwoliło jej to na podpisanie kontraktu z UFC. 7 walk pozwoliło jej dostać walkę o pas, w której skazywana na porażkę Jullianna pokonała Amandę Nunes i zdobyła pas mistrzowski wagi koguciej. Zrobiła to w efektowny sposób dusząc zza pleców (Rear Naked Choke).

Jullianna Peña - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Jullianna Peña - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jullianna Peña - Newsy