fbpx
Julia Stępniak

Julia Stępniak

Zawodnik MMA Julia Stępniak

Biogram

Julia Stępniak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Stępniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Julia Stępniak?

Julia Stępniak, młoda uczestniczka programu „Goats” na platformie YouTube, wchodzi do rywalizacji o serce Roberta Pasuta z determinacją i pewnym tajemniczym wdziękiem. Jej obecność w show już teraz budzi emocje, a brak dostępnych informacji tylko zwiększa zainteresowanie jej postacią.

Julia Stępniak – Goats

Program „Goats” stał się areną romantycznych uniesień, a Julia weszła do gry, gotowa na emocjonalne wyzwania i nieoczekiwane zwroty akcji. Choć o niej nie krążą zbyt liczne informacje, to fakt, że wybrała udział w programie, sugeruje, że jest gotowa na otwarcie przed widzami swojego serca.

Julia Stępniak – kariera MMA

Julia Stępniak, jak się zdaje, ma skłonności do ekstremalnych wyzwań. Możliwe, że  jej uczestnictwo w programie „Goats” otworzy jej drzwi do kariery we Freak Figatach. Bowiem wiele uczestniczek randek z zawodnikami kontynuowało swoją karierę zarówno w internecie jak i w klatce.

Julia Stępniak – życie prywatne

Tajemnica to kluczowy element postaci Julii. Brak dostępnych informacji może być celowym wyborem, mającym na celu zbudowanie napięcia wokół jej historii. Mieszkanie w Warszawie, stolica pełna możliwości i tajemnic, dodaje dodatkowego smaczku do postaci Julii.

Julia Stępniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: stepniiak

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Julia Stępniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Stępniak - Newsy