fbpx
Julia Queen Seraphina

Julia Queen Seraphina

Zawodnik MMA Julia Queen Seraphina

Biogram

Julia Queen Seraphina - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Queen Seraphina - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Julia Queen Seraphina – kim jest?

Julia Queen Seraphina to jedna z uczestniczek programu Goats, który polegał na wyborze partnerki przez zawodnika Fame MMA, Kacpra Błońskiego. Seraphina, która jest zakręconą dziewczyną, zdobyła popularność jako aktorka w filmach kamerzysty. Obecnie działa na platformie TikTok, gdzie dzieli się swoją pozytywną energią i humorystycznymi filmikami. Obecnie jest w związku z Kamilem Sową.

Julia Queen Seraphina – program Goats

W programie Goats Julia Queen Seraphina walczyła o uwagę Kacpra Błońskiego, który miał zabrać partnerkę na randkę. Seraphina zrobiła na nim wrażenie swoją wesołą i odważną osobowością oraz poczuciem humoru. Chociaż ostatecznie nie została wybrana na randkę, program zwiększył jej popularność i pozwolił na dotarcie do nowej publiczności.

Julia Queen Seraphina – dalsze losy

Po udziale w programie Goats, Julia Queen Seraphina wróciła na platformie TikTok, gdzie regularnie publikuje zabawne filmy i rozbawia swoich obserwatorów. Jej filmiki często są pełne humoru i pozytywnej energii, co przyciąga nowych fanów. Seraphina nie prowadzi własnego kanału na YouTube ani innych platformach, ale jej obecność na TikToku jest wystarczająca, aby utrzymać jej popularność.

Julia Queen Seraphina – kariera MMA

Mimo że Julia Queen Seraphina nie jest znana z walk w MMA, jej udział w programie Goats może otworzyć jej drzwi do kariery sportowej. Program zwiększył jej zasięg i pozwolił na zdobycie nowych fanów, a to może przyciągnąć uwagę federacji freak fightowych. Nie wiadomo, czy Seraphina jest zainteresowana walkami w klatce, ale jej charakter i determinacja mogą być korzystnymi cechami w tej dziedzinie.

Julia Queen Seraphina - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Seraphina

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Julia Queen Seraphina - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Queen Seraphina - Newsy