fbpx
Julia Miziołek

Julia Miziołek

Zawodnik MMA Julia Miziołek

Biogram

Julia Miziołek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Miziołek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Julia Miziołek?

Julia Miziołek, to imię, które może nie jest jeszcze szeroko rozpoznawalne, ale już teraz wzbudza zainteresowanie fanów programu Goats oraz osób zafascynowanych nietypowymi pojedynkami. Jej udział w programie, gdzie uczestniczki rywalizują o serce Roberta Pasuta, to jedynie wstęp do historii tej tajemniczej dziewczyny z Warszawy.

Julia Miziołek – Goats

Pierwsze kroki Julii w świat show-biznesu to udział w programie Goats, który cieszy się dużą popularnością na platformie YouTube. W trakcie tego nietypowego show uczestniczki starają się zdobyć względy Roberta Pasuta, co stanowiło dla Julii i pozostałych rywalek zarówno emocjonujące wyzwanie, jak i niepowtarzalną szansę.

Julia Miziołek – życie prywatne

Niestety, informacje na temat Julii Miziołek są na razie niewielkie, co tylko pogłębia tajemniczość jej postaci. Brak publicznych danych na temat jej życia prywatnego może być wynikiem świadomej decyzji o zachowaniu prywatności. Jednak to brak informacji tylko zwiększa ciekawość fanów, którzy zastanawiają się, co jeszcze kryje się za tą uczestniczką programu Goats.

Julia Miziołek – kariera MMA

Jednym z interesujących aspektów historii Julii jest fakt, że mieszka w Warszawie, stolicy Polski. Bardzo możliwe, że występ w programie Goats otworzy jej drzwi do kariery w świecie freak fightów.

Julia Miziołek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: julka.miziolek

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Julia Miziołek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Miziołek - Newsy