fbpx
Julia Kruzer

Julia Kruzer

Zawodnik MMA Julia Kruzer

Biogram

Julia Kruzer - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Kruzer - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Julia Kruzer?

Julia Kruzer to nazwisko, które zaczyna brzmieć znajomo, zwłaszcza dla tych, którzy śledzą nietypowe show emitowane na platformie YouTube. Jej udział w programie Goats, gdzie uczestniczki rywalizują o serce Roberta Pasuta, to jedynie wierzchołek góry lodowej w fascynującej historii tej dziewczyny.

Julia Kruzer – Goats

Pierwszym elementem, który przykuł uwagę widzów, był udział Julii w programie Goats. Rywalizacja o serce Roberta Pasuta to dla niej wyjątkowa szansa, a możliwe, że stanie się to preludium do kolejnych niezwykłych wyzwań.

Julia Kruzer – zainteresowania

Julia to nie tylko uczestniczka nietypowego reality show, ale także kreatorka treści (content creator), co sprawia, że jej aktywność w mediach społecznościowych to nie tylko udział w programie Goats. Jej obecność w świecie wirtualnym jest równie ważna jak to, co dzieje się na ekranie telewizora czy monitora. Co ciekawe, Julia jest również tancerką, co nadaje jej niepowtarzalny charakter.

Julia Kruzer

Julia Kruzer to jedna z tych postaci, które łączą różne dziedziny sztuki i rozrywki. Czy jej udział w programie Goats to jedynie preludium do nowych wyzwań? Czy zobaczymy ją w freak fightach, czy może jej talent taneczny stanie się kluczowym elementem jej przyszłej kariery? To pytania, na które odpowiedzi poznamy zapewne w najbliższych miesiącach.

Julia Kruzer - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: julia.kruzer

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Julia Kruzer - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Kruzer - Newsy