fbpx
Julia Jvlyax

Julia Jvlyax

Zawodnik MMA Julia Jvlyax

Biogram

Julia Jvlyax - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Julia Jvlyax - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Julia Jvlyax?

Julia, jedno imię, a już teraz kojarzące się z emocjonującą przygodą w programie Goats emitowanym na platformie YouTube. W tym nietypowym show uczestniczki rywalizują o serce Roberta Pasuta.

Julia Jvlyax – Goats

Jej udział w programie Goats to nie tylko próba zdobycia serca Roberta Pasuta, ale także szansa na wyjście poza codzienność i spróbowanie czegoś zupełnie nowego. Choć nie zdobyła serca Pasuta, staje się rozpoznawalną postacią, przynajmniej w kręgach fanów tego nietypowego show.

Julia Jvlyax – życie prywatne

Informacja, że Julia mieszka we Wrocławiu, dodaje jej postaci pewnego regionalnego kolorytu. Na chwilę obecną niewiele jest informacji o Julii dostępnych publicznie, co z jednej strony utrzymuje pewien poziom tajemnicy wokół jej osoby, a z drugiej wzbudza ciekawość fanów.

Julia Jvlyax – kariera MMA

Nie można zapominać, że udział w programie Goats to jedynie jedno z wielu wyzwań, które mogą czekać Julię w przyszłości. Czy to także preludium do kariery w mediach, czy może otworzy jej drzwi do innych form rozrywki? Bardzo możliwe, że jeszcze kiedyś sobaczymy ją w klatce i zawalczy na jednej z gal Freak Fightowych.

Julia Jvlyax - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: jvlyax

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Julia Jvlyax - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Julia Jvlyax - Newsy