fbpx
Josef Stummer

Josef Stummer

Zawodnik MMA Josef Stummer

Biogram

Josef Stummer - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Josef Stummer - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Josef Štummer?

MMA to sport pełen niesamowitych talentów i obiecujących zawodników, a jednym z nich jest Josef Štummer. To młody Czech, który w krótkim czasie zdołał zdobyć uznanie na międzynarodowej scenie MMA. Wszystko dzięki swojemu niepokonanemu rekordowi i imponującym umiejętnościom w walce.

Josef Štummer – KSW

Świat MMA miał okazję zobaczyć, jak Štummer radzi sobie na międzynarodowej scenie, podczas jego debiutu w organizacji KSW. W kwietniu na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzył się z Jonatanem Kujawą, pokonując go w jednostronnej walce. To trzecie zwycięstwo w jego zawodowej karierze, ale to dopiero początek jego imponującej drogi.

Josef Štummer – Walki

Jego druga walka na międzynarodowej scenie MMA odbyła się w lutym, a Štummer zdołał po raz kolejny zdobyć zwycięstwo. Tym razem jego przeciwnikiem był Bartosz Rewera, znany polski zawodnik. To starcie udowadnia, że Štummer nie boi się stawiać czoła doświadczonym rywalom i że jest gotów na wyzwania na najwyższym poziomie.

Josef Štummer – Sukces

Štummer to zawodnik o wszechstronnych umiejętnościach. Zanim zadebiutował w zawodowym MMA, zdobywał cenne doświadczenie w innych sportach walki. Był wicemistrzem Czech w amatorskim MMA, ale to nie wszystko. Żeby zrozumieć jego potencjał, warto wspomnieć, że jest wielokrotnym medalistą w zawodach grapplingowych i mistrzem Czech w jiu-jitsu. Te umiejętności na macie oraz jego techniczne podejście do walki stawiają go w czołówce młodych talentów MMA.

Josef Štummer – Kariera MMA

Jego perspektywy w MMA wydają się jasne. Z imponującym rekordem i umiejętnościami, które stale ewoluują, nie ma wątpliwości, że Josef Štummer będzie zyskiwał na znaczeniu na międzynarodowej scenie MMA. Jego walki to prawdziwa uczta dla fanów, a jego kariera rozwija się w szybkim tempie.

Josef Štummer

Josef Štummer to kolejny dowód na to, że sporty walki w Czechach mają wiele do zaoferowania na arenie międzynarodowej, a młodzi zawodnicy, tacy jak Štummer, stanowią przyszłość MMA. Już teraz jesteśmy gotowi na kolejne emocjonujące występy tego utalentowanego Czechowa.

Josef Stummer - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Air

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Josef Stummer - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Josef Stummer - Newsy