fbpx
Joker Out eurowizja

Joker Out

Zawodnik MMA Joker Out

Biogram

Joker Out - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Joker Out - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Joker Out – Słowenia

W październiku 2021 zespół wydał swój debiutancki album „Umazane misli”, który został promowany na ich koncertach oraz transmitowany na antenie telewizji RTV SLO. Ich drugi album „Demoni” ukazał się w sierpniu 2022 roku, jednak w tym samym roku basista Martin Jurkovič ogłosił swoje odejście z zespołu z powodu ukończenia studiów za granicą. Zastąpił go Nace Jordan.

Joker Out – Skład

W skład zespołu Joker Out wchodzą Bojan Cvjetićanin, Jure Maček, Kris Guštin, Jan Peteh oraz Nace Jordan. Byli członkowie to Matic Kovačič i Martin Jurkovič.

Joker Out – Historia zespołu

Po rozpadzie zespołu Apokalipsa, którego członkowie to Bojan Cvjetićanin, Martin Jurkovič, Matic Kovačič i Luka Škerlep, trzech pierwszych postanowiło stworzyć nowy zespół wraz z Krisem Guštinem i Janem Petehem z duetu Bouržuazija. Tak powstał zespół Joker Out, który zadebiutował na Festiwalu na gaju w 2016 roku. W 2020 roku dołączył do nich nowy członek, Jure Maček, zastępując Matica Kovačiča na perkusji.

 

Joker Out – Eurowizja 2023

8 grudnia 2022 słoweński nadawca Radiotelevizija Slovenija (RTVSLO) ogłosił, że wewnętrznie wybrał zespół Joker Out do reprezentowania Słowenii w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Liverpoolu.

Joker Out - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: Zespół muzyczny

Pseudonim: Joker Out

Data urodzenia (ile ma lat?): Aktywność od 2016

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Lublana

Joker Out - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Joker Out - Newsy