fbpx
Jalin Turner

Jalin Turner

Zawodnik MMA Jalin Turner

Biogram

Jalin Turner - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Jalin Turner - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Jalin Turner?

Jalin Turner, znany również jako „Tarantula,” to amerykański zawodnik sztuk walki, obecnie rywalizujący w lekkiej dywizji UFC. Urodzony 18 maja 1995 roku w San Bernardino, California, Turner to nie tylko utalentowany zawodnik, ale także prawdziwy wojownik pokonujący własne ograniczenia.

Jalin Turner – Początki kariery

Turner, uczęszczając do Summit High School, musiał zmierzyć się z licznymi kontuzjami, które wykluczyły go z udziału w wielu popularnych dyscyplinach sportowych. Pomimo tego znalazł swoje powołanie w zapasach, jednak z powodu złamanego palca nie mógł wziąć udziału w sezonie. To sprawiło, że zainteresował się MMA, obserwując je w telewizji.

Jalin Turner – UFC

Zanim trafił do UFC, Turner stoczył kilka imponujących walk w różnych organizacjach, w tym Bellator MMA, World Series of Fighting, czy King of the Cage. Jego debiut w UFC miał miejsce 6 października 2018 roku, gdzie niestety przegrał z Vicente Luque przez nokaut.

Jalin Turner – Sukcesy

Turner uczestniczył w kilku ważnych walkach w UFC. Jego wygrana z Urošem Mediciem na UFC 266 przyniosła mu uznanie, zdobywając zwycięstwo przez duszenie zza pleców. Jednak pojedynek z Mateuszem Gamrotem podczas UFC 285 przyniósł mu pierwszą porażkę na niejednogłośną decyzję. Jednak Tarantula pokazał swoją determinację, wracając do klatki 8 lipca 2023 roku na UFC 290, gdzie zmierzył się ponownie z Danem Hookerem. Walka była zacięta, ale niestety zakończyła się ponownie niejednogłośną decyzją na niekorzyść Turnera.

Jalin Turner – UFC on ESPN 52

Mimo przeciwności losu, Turner nie zamierza się poddawać. Planuje stoczyć walkę z Bobbym Greenem na gali UFC on ESPN 52, co może być dla niego szansą na odwrócenie trendu i pokazanie, że Tarantula nie zamierza zniknąć z areny MMA.

Jalin Turner – Ciekawostki

Jalin Turner ma nietypowy przydomek „Tarantula,” który wywodzi się z jego kolekcji ptaszników jako sposobu na pokonanie swojego dziecięcego strachu przed pająkami. Na ważeniu przed jedną z walk trzymał tarantulę w ręce, co stało się jednym z niezapomnianych momentów jego kariery.

Jalin Turner

Jalin Turner to nie tylko utalentowany zawodnik MMA, ale także przykład determinacji i pokonywania własnych słabości. Jego walki są zawsze emocjonujące, a styl walki przyciąga uwagę fanów sztuk walki. Mimo kilku porażek, „Tarantula” pozostaje silny i gotów do kolejnych wyzwań na arenie UFC.

Jalin Turner - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: UFC

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: The Tarantula

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995.05.18

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Stany Zjednoczone

Jalin Turner - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jalin Turner - Newsy