fbpx

Jakub Wójcik

Zawodnik MMA Jakub Wójcik

Biogram

Jakub Wójcik - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Jakub Wójcik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Jakub Wójcik – kim jest?

Urodzony w styczniu 1998 roku. Pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, a obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Obecnie prowadzi sklep z suplementami jako kierownik, zajmuje się dietetyką oraz prowadzi treningi. Mężczyzna uwielbia kontakt z ludźmi. Jego tryb życia przed zawodami kulturystycznymi to 6 treningów w ciągu tygodnia. Posiada dużą ilość medali z zawodów sportów sylwetkowych w męskiej sylwetce. Jak sam zaznacza jego budowa ciała nie pasuje do brania udziału w takich zawodach co często powtarzali znajomi, Jakub, jednak powiedział, że robiąc wszystkim na przekór chciał pokazać innym, że jest w stanie to osiągnąć. Jest zawzięty i pracowity, dzięki czemu osiąga wybrane cele.

Jakub Wójcik – biografia

Jeśli chodzi o jego karierę dzięki swojemu uporowi wywalczył 2 i 3. miejsce na zawodach BCA baltic championship. Były to zawody międzynarodowe, a mężczyzna był najmłodszy na scenie. Rok później wystąpił na zawodach IFBB pro, tam również był najmłodszy i zdobył 4. miejsce.

Jakub Wójcik – kariera w MMA

Jak się okazuje Wójcika mogliśmy zobaczyć na gali Fist Universe, gdzie zawalczył w turnieju o milion złotych. Mężczyzna był bardzo pewny siebie i jak widać nie bez powodu. Jakub pokonał swojego przeciwnika jak w pierwszej rundzie ćwierćfinału przez techniczny nokaut. Następnie w półfinale pokonał Arnolda za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów. Niestety nie doszedł do finału przez kontuzję, którą było złamanie kości.

Jakub Wójcik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Jakub Wójcik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Jakub Wójcik - Newsy